Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak is beleszeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is beleszeretnek olyanba, aki külsőre nem az esetük?

Figyelt kérdés

Mindig nők véleményét olvasom, hogy eleinte nem tetszett neki a pasi, nem találta vonzónak, majd később beleszeretett.

Ez ugyanígy működik a fiúknál is?


2020. ápr. 2. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam személy szerint nem.

F

2020. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Volt olyan, hogy elsőre egyáltalán nem találtam vonzónak, de idővel beleszerettem. Sok összetevős dolog ez.


F

2020. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem fordult elő ilyen. Akikbe szerelmes voltam, azokhoz az első pillanattól kezdve vonzódtam külsőre is. Ezt maximum már csak növelni tudta, ha belsőre is olyan személyiség volt, akihez vonzódni lehetett.
2020. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, így működik.
2020. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert a személyisége még lehet 10 pontos.
2020. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már.
2020. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez jellemzőbben a férfiakkal fordul elő. Azt felejtsd el, amikor nőktől olvasod, hogy xy nem jött be nekik, aztán mégis beleszerettek. Ezek a sztorik jellemzően mesék. A környezetemben is volt pár ilyen, az első pillanattól mindenki levágta, hogy van a felek között szikra, csak épp a nő nem akarta magának sem bevallani, hogy bejön az illető.

Férfiaknál viszont elé gyakori, hogy esélyt adnak valakinek és kialakul a szerelem, vagy egyszerűen egy társaságban a nő a személyiségével hódít.

2020. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.


Igen, a nőknél én is inkább ezt látom, hogy ott egy nagyon jóképű jó pasi, de a nő olyan válogatós, hogy neki nem jön be még az sem első látásra. Szóval ott a jó pasi, aztán elkezdi jobban megismerni és kiderül hogy belülről is rendben van, na csak akkor szeret már bele :D :D Ha már tudja hogy tényleg tökéletesen vonzó a pasi :D Ok.

2020. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!