Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tehette ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tehette ezt velem a férfi? Ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Társkeresőn elkezdtem chatelni egy számomra szimpatikus férfivel, pár nap múlva meg is volt az első randi.

Nagyon jól sikerült, éreztem, hogy megvan a kémia mindkettőnk részéről. Sokszor ért hozzám, ölelgetett és csókolóztunk is. Minden jó volt.

Találkozó után mindig nekem kellett ráírnom, aztán a legutóbbi üzenetemet (teljesen semleges) látta, de napok múlva sem írt semmit (5) pedig sokszor fent volt minden nap.


Nagyon nem értem a viselkedését, pedig nagyon úgy tűnt, hogy odavolt értem.


2020. ápr. 3. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy közben már talált mást, akit már meg is dughatott, így ő lett a befutó.
2020. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Csok az első randin, nálam az rossz pont. ::((

Bocsi.

2020. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Barnabas333 ***** válasza:
14%
Feltételezem nagyon jóképű és válogathat. Ez a baj veletek nőkkel mindenkinek az a pár férfi kell, útána meg sírok, hogy milyen szemetek a férfiak. Itt meg egy csomó átlagos srác ír, hogy lehetetlen a nőkkel ismerkedni. Hát ezért...
2020. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy csak el van foglalva. Vagy feledékeny: szeretne írni, de elfelejti. Vagy emészti az eseményeket, hezitál. Nyugi.

Pár nap múlva írj rá, hogy "Na most kék, vagy piros?".

2020. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pedig nem egy kimondott helyes férfi,de megfogott benne valami.


:(

2020. ápr. 3. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad. Ismerkedj másokkal. Beszélgess újabb emberekkel,tereld el a figyelmedet. Most úgy se érdemes randizni.
2020. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hagyom végleg, elkezdtem mással ismerkedni :)


Köszönöm a véleményeket!

2020. ápr. 3. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jót teszed.

Velem is történt már ilyen és arra jöttem rá, hogy nem érdemes emészteni magad senki miatt.

Ha érdekled akkor kapja össze magát, ha meg annyira mégsem áll készen, akkor így járt.


Sok sikert a továbbiakban. :)


N

2020. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd, biztosan mással is randizgat (alamuszi nyuszi nagyot ugrik).
2020. ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!