Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az internetes társkereső, amelyiken szívesen regisztrálnátok?

Figyelt kérdés

A jelen helyzetet tekintve, melyik az az online oldal, ami számotokra hiteles és szívesen keresnétek is párt?

Kort és nemet is írhattok.



2020. ápr. 4. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Tinder, az a legközvetlenebb és legegyszerűbb. A társkereső oldalak túl vontatottak számomra. Levelezgetni kell napokig, versenyezni 500 másik levéllel, ha túl korán hívsz el valakit akkor ágyba akarod vinni, ha túl későn akkor nem vagy igazi férfi.


Tinderen nincs szó anyagi háttérről, nincs lista a tulajdonságokról, lehet kötetlenül dumálni, stb.

2020. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tinderezek. Jó móka.:D
2020. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyiken sem.


A normális átlag csajokat gyorsan befűzik az igazi pinabubusok, mert egy percre elihiszik a csajok, hogy ez most komoly, most tényeg ők a királylányok.


Mivel gyorsan csalódnak is, így vagy eltűnnek, vagy elkezdik szivatni a népet, persze nem a pinabubusokat, hanem a normál, átlag srácokat.


Eredmény, sértődöttség, játszmázás, vagy rengeteg leiratkozó ember.



Jobb élőben intézni az ilyen dolgokat, a társkereső csak azoknak működik, amik egy mezei fotóval tudnak csajozni, a többiek számára horror.

2020. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, ti is szivatjátok ott az átlag nőket, mert a királylányok nem jelöltek vissza. Egyik társkereső se jobb a másiknál. Regisztráltam én elittársra is, de ott se megy nekik még a helyesírás se, a többiről nem is beszélve.
2020. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tinderezek mostanában :)

22L

2020. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

@4: nyilván a másik oldal sem jobb, de azt nem látom.


Viszont ettől a mondanivalóm lényege még áll: játszmák, sértődöttség, egymás szivatása.

2020. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Én most töröltem magam Tinderről, egyszerűen senki nem húzott jobbra, vagy aki igen, az sem válaszolt. Ha nem vagy nő, vagy jóképű férfi, akkor felejtős. De szerintem minden más is. Lehet bármilyen izgalmas életed, "cuki" kis állatod, szellemes vagy érdekes bemutatkozásod, mindez nem számít. Helyes a pofid? Mész jobbra. Ellenkező esetben meg a levesbe.

Fura, tökéletes a helyesírásom, de nagyságrendekkel sikeresebb nálam bármelyik jóvágású, ámde pocsék helyesírással rendelkező férfi. Ki érti ezt...

2020. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tindert kipróbálnám ha lenne normális változata windowsra is. Azaz asztali normális böngészős.
2020. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 nincs ebben semmi fura. Az itteni megnyilvánulásaid alapján egy begyöpösödött, megkeseredett, frusztrált ember vagy, tele negatívval és keserűséggel, hát nem csoda, ha nem áll véled szóba senki.
2020. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Mindegyik egy förtelem, alapjaiban véve hibás konstrukció.


Ettől függetlenül a baddoon és a randivonalon vagyok.

2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!