Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Tinderről ismertem meg ezt a lányt, 1 hónap beszélgetés után találkoztunk és jól sikerült a randi (szerintem). Aztán elég passzív lett, megkérdeztem tőle hogy akar-e még majd találkozni a vírus után, ezt látta és nem válaszolt (azt mondta elfelejtette hogy megnézte), majd a következő üzit is látta és csak fél nappal később válszolt, ezért nem írtam neki 5 napig, hogy ír-e. Nem írt, én ráírtam, azóta viszont általában gyorsan visszaír, nem próbál lerázni 1 szavas válaszokkal, küld hangüzenetet is. Naponta azon őrlődök, hogy nem érdeklem, vagy csak tesztelni próbál, vagy csak úgy gondolja, hogy a fiúnak kell írni? Mit gondoltok?


2020. ápr. 4. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tinderen 1 nore jut 100pasi szal most ne erzelgoskodj, teperni kell az meg, h erdekled e majd kiderul virus utan, addig se unatkozol
2020. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom de ez a csaj bukta:( Volt már részem hasonlóban, nagyon rossz érzés de ha ő nem keres akkor nem érdekled és elég valószínű, hogy van másik srác aki jobban érdekli. Lehet, hogy túlzottan kimutattad, hogy bejön neked, plusz látja, hogy "futsz" utána így nem vagy számára kihívás. De semmi gond, írj rá más lányra akinél majd egy kicsit másként csinálod a dolgokat és az jobban fog érdeklődni irántad.
2020. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Ne hallgasd a 2esre az ilyen mentalitas miatt nem lesz nod, uzzed hajtasad, mert nincs vesziteni valod, ha koppansz fel kell allni
2020. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
kb 200 csávó írogat a csajnak, biztos talált jobban kinézőbbet nálad
2020. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanezek a dolgok zavarnak engem is :)

Ha ilyen van, én álltalában hagyom a nőt mivel érdeklődést nem mutat , vagyis nem keres.

Bár azt írod most nem akar lerázni , ez jó jel!

Amit én jópár év alatt megtapasztaltam, megtanultam, jelenleg jónak látok:

Semmiképpen ne erőltesd a beszélgetést!

Úgy értem ha nincs valami jó téma, ne kérdezd hogy mizu, és hasonlóak.

Nem baj ha pár nap kimarad a beszélgetés.

A lényeg hogy mindig tartalmas legyen amiről beszéltek. Tehát akár kesőbb is elgondolkozzon rajta.

Jelen esetben a vírus miatt nagyon nem egyszerű a szitu. Én most azt mondanám , próbálj úgy gondolni erre hogy semmi tétje a dolognak, és akár ha más nem is , de jóban lehettek mint levelező társak, vagy barátok. Személyes tapasztalat hogy aki tetszik azzal nem megy a levelezés mert rágörcsölök. De ha úgy fogom fel hogy nincs tétje a dolognak , máris egy jó beszélgetés kerekedik belőle :)


Szintén személyes megjegyzés, hogy most én sem tudok találkozni a kiszemelt hölggyel, és szerintem még ez egy fél évig így is marad, viszont írunk egymásnak. Nem erőltetjük , van hogy napokig semmi, aztán este beszélgetünk, nevetünk egy jót .

Úgy vagyok ezzel most hogy bizonytalan a helyzet a vírus miatt, és ha nem is lesz több találka , addig is beszélgetünk, amiből tanulok, mert vannak hiányosságaim nőkkel való beszéd, viselkedés terén :)

Próbáld te is így felfogni ezt most.

2020. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pont most írt snapen, hogy unatkozik, kb 2 hét után először. Csak kérdezni kellett úgy látszik.
2020. ápr. 5. 00:11
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

3: Szerintem meg igaza van kettesnek. Egy nő sem ér meg annyit, hogy fuss utána, arról nem is beszélve, hogy sok esetben ezzel csak elűzöd őket.


Soft next-eld, ami annyit tesz, hogy lehetőségként talonban tartod, de közben elkezdesz keresgélni egy csajt akivel közös az érdeklődés, és nem ilyen egyoldalú mint itt. Valószínűleg ő is beszélget többekkel rajtad kívül, szóval ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt. A lelkiismereteddel sz.t sem érsz, ha utána lekoptatnak, és magányos maradsz.

2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
3-as, milyen mentalitásról beszélsz ember? Azt mondtam, hogy írjon rá másra akitől még több figyelmet kapsz, pont ezt jelenti a felállni a padlóról. A lányoknak pont, hogy azok kellenek akik elérhetetlennek látszanak és nem azok akik az "űzzed hajtsad" mentalitást képviselik.
2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
te az unalmát űzöd, más csávó meg kúrogatja. gratulálok...
2020. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
sztem barátzónás lettél. De ne legyen igazam
2020. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!