Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikből lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikből lehet észrevenni, hogy internetes ismerkedésnél a másik felet valóban érdekled, vagy csak talonban tart/unatkozik?

Figyelt kérdés
Ha még nem volt találkozó
2020. ápr. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Indulj ki magadból. Te hogyan viselkedsz egy olyan személlyel, aki tetszik, tudsz azonosulni a személyiségével, érzed a bizsergést mikor rá gondolsz..

És hogyan viselkedsz azzal aki amúgy nem tetszik, semmit nem akarsz tőle, csak szórakoztat ahogy nyomul..

2020. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmiből.

Nem tudod, hogyan zajlik a napja, ezért nem tudod, hogy miért úgy és akkor válaszol ahogy.

Ha nem akar találkozni, akkor már baj van. (Bár most a járvány miatt ez sem tuti.)


Társkeresőn a találkozó előtt ne éld bele magad semmibe se!

2020. ápr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet rá következtetni. Pl abból, hogy nem "siet el", nem vár órákat a válasszal (nem feltétlenül válaszol azonnal, de ha visszaír, nem tűnik el azonnal), nem csak egyszavas válaszokat ír, választékosan fogalmaz

Persze ez sem mérvadó feltétlenül.. mindenkinél máshogy van ez. Én pl. pont nem vagyok jó chatelő, sokkal jobban szeretek élőben beszélni valakivel

Mindenesetre ezek jó jelek

2020. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3#-as voltam: választékosan fogalmaz..


Nem úgy mint én az előbb :S

Bocs a szóismétlésekért, késő van már

2020. ápr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyorsan válaszol, keresi a társaságod, ír a napjáról, nem csak kérdésekre reagál, személyes találkozót javasol.
2020. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akar gyorsan találkozót, akkor vagy túl gyáva, vagy csak lebegtet, amíg mással próbálkozik.


Ennyi. És nem indok, hogy most nem lehet találkozni, egyrészt lehet, másrészt akkor legalább telefonálgatás, tervek, hogy mi lesz.

2020. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyelőre mindenkinek nemet mondok a találkozóra. Nyomos indokom is van rá,hogy miért nem akarok random emberekkel találkozni. Telefonálni pedig gyűlölök,még a családtagjaimmal is. Amúgy ha átviszi a beszélgetést más platformra,az szerintem jó jel abban a tekintetben,hogy remélhetőleg nincs párja. Én is napi pár üzit írok csak egy-egy illetőnek. Aki többet ír,annak probálok én is többet írni,aki meg csak kevesebbet,annak szintén írok.

Volt egy srác,akivel napi 3-4 üzenetváltás is volt másfél hónapon át. Nem lakott nagyon messze tőlem,még se keresett akkor nagyon senkit se. Most meg van egy srác,akivel pár szavas válaszokat küldünk egymásnak fél-egy óránként,mert unatkozunk mindketten. Elvileg ő is komolyat keres. Nekem sokszor nincs kedvem és időm 5-10 embernek is írni egyszerre,főleg ha hosszabbakat írok.

2020. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdeklődik felőled, reagál is a válaszokra. Ötleteket ad problémákra.
2020. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmibol

En spec nem erek ra napkozben orakat irogatni. Vezezek autot nagyot. Ez a munkam resze. Vezezes kozben meg nem irok es azt se szeretem ha hivnak.


Este es reggel erek ra.

A hetvegem a gyerekeime. Akkor is max ritkan irok vissza.


Ellenben nem 3 szot hanem kifejtem amit akarok. Vagyis keves de hosszu uzenetet kap. Pont ezert nem vagyok hajlando 2 nap utan talizni. (Nem is tudok mert szereznem kell a gyerekek melle valakit) nalam minimum 1 het utan merulhet fel a talakozo.

Bar volt aki el majd 4 hetig dumaltam mire tali es kapcsolat is lett. Sajna kiment kulfoldre. En meg a gyerekek apja miatt nemehettem. 🙁

2020. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ír, vagy ha igen, késleltetve, órák múlva, miközben online van. Félszavakban válaszol, nem kérdez magától. Ha találkozást pedzegetsz, kikerüli, témát terelve. Ha nem vagy hülye, érezni fogod.
2020. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!