Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nálatok lenne esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok lenne esélye egy olyan pasinak, akinek a fogai az átlagostól picit rosszabb állapotúak?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy nem mosnám őket, rendszeresen mosok fogat, a leheletemmel sincsen semmi baj, pusztán az a probléma hogy rengeteg kávét, teát, és Colát iszok, ami még öblögetés mellett is befogja az ember fogát, így hiába mosom, a fogaimnak van egy sárgásabb árnyalata, plusz fogorvoshoz is rendszeresen járok, mivel párszor már tömni kellett pár fogamat, mert apró szuvasodások jelentek meg rajta.


Ezek mellett egyébként egy teljesen rendezett külsejű srác vagyok, illetve egyetemista vagyok, szóval suttyónak nem mondanám magam, de mégis elvesz valamennyit az önbizalmamból ez a dolog.



2020. ápr. 5. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Nekem középen van egy kis szunet...fel országgal legekudtem...cola adagját csökkentsd vegyél brightwhite-t és ne legyek emiatt onbizalomhianyos ;)
2020. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Én utálom a szuvas meg igénytelen fogakat és a páromnak elég szuvas volt mikor megismertem mert egész fiatalkorában leszarta és cigizett meg ilyenek. Aztán most fogorvoshoz jár, már elég szépen rendbehozta. Szóval szerintem nem akadály ha minden más rendben van, de ne legyenek illúzióid, hogy ez így jó ha így hagyod. Igenis redukálni kell a kávét meg kólát és amíg nem durva a helyzet rendbe kell hozni
2020. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát igen, van pár ismerősöm aki láncdohányos, na nekik tényleg eléggé ocsmány a fogazatuk, arra én is azt mondom. Az enyém attól eléggé messze áll. :D
2020. ápr. 5. 15:50
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Volt olyan időszak, hogy a párom elkezdett napi több adag kávét inni és egy idő után rendesen meglátszott a fogain, baromi sárgák lettek. Mondtam neki, hogy most már vegyen vissza, mert gusztustalanul néz ki a foga és szerencsére meg is fogadta.

Nem mondom, hogy a legrosszabb dolog, de nekem biztosan lelohadna a lelkesedésem egy sárga mosoly láttán.

Gondolj bele, az emberek nem fognak kifogásokat keresni neked, hanem levonják az első dolgot, ami az eszükbe jut, hogy igénytelen vagy, vagy biztos nem mosod a fogad, ilyesmi...


De pl. az öcsém elég igénytelen fog témában, mindig is leszidtam érte, mert rendesen lepedékes a foga, undorító. Mégis lett barátnője, sosem fogom megérteni.


Tehát a kérdés, hogy akarsz-e kockáztatni azzal, hogy vajon aki neked tetszik, az hogy fog viszonyulni hozzá.

2020. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem jönnék össze soha olyannal, aki olyan szennyet iszik, mint a kóla. Függő vagy, ez plusz negatív dolog (cola - cukorfüggőség, kávé). Ja, egyébként pedig tudtad, hogy a kóla jó wc tisztításra?

Próbáld ki a szódabikarbónával való fogmosást, és ha jót akarsz magadnak hagyd el a kólát és a kávét.

2020. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj. Azzal sincs baj, ha valakinek implantátumai meg fogkoronája van. Nem mindenkinek jó a fogminősége, nekem is a fél fogsorom mű egy baleset miatt... De nagyon rosszul éreztem magam letört/kitört fogakkal és első volt, hogy megcsináltassam őket. És? Azzal van baj, aki banális fogászati problémákat sem megy el megcsináltatni, annyira igénytelen (pl fogtömés) meg aki arra nem képes, hogy fogat mosson legalább naponta.
2020. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én meg azzal nem jönnék össze, aki olyan baromságokat javasol, mint a szódabikarbónával való FOGMOSÁS. Az NaHCO3 igaz hogy kifehéríti a fogat, de azért, mert a fogzománcod marja ki, és ezekben a résekben még inkább megtapad a lepedék, szóval ugyan ott vagy ahol a part szakad.
2020. ápr. 5. 16:51
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocsi #6-os, ez az 5#-nek szólt, nem neked.
2020. ápr. 5. 16:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Sópolírozás? AirBrush néven is szokott futni. Persze ha volt már, és nem segített, akkor nem szóltam, de ha még nem, akkor egy próbát megér, szerencsére nem horror összeg.
2020. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#7

Előbb tájékozódj, hogy hogyan kell használni a szódabikarbónát, utána ugasd le a másikat!

[link]

Én nem írtam sehol, hogy pl. mindennap használd.


De akkor vegyél a drogériában Denotmin fogport, vagy a legegyszerűbb megoldás, SZOKJ LE A KÁROS SZENVEDÉLYEIDRŐL!

De arra meg képtelen és lusta vagy!


Ja, és ha fogszakorvosi lapokat olvasgatsz, akkor ott minden egyes házi praktika ellen vannak, na vajon miért? Hogy hozzájuk vidd a pénzed!

2020. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!