Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a vidéki szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a vidéki szülők, hogy telebeszélik a fiúk fejét és lebeszélik a férfit a választottjáról?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Minden happy volt eddig. Most hétvégére hazament a szüleihez és lebeszélték rólam. Hogy budapesti vagyok meg 2 évvel idősebb is és keressen egy fiatalabb vidéki lányt magának. Hogy tudnak szülők és milyen okból férfiakat így befolyásolni? Ez valami státusz szimbólum odalenn? Ez normális dolog szerintetek? Annyira csalódott vagyok most. Mitől vagyok én rosszabb? Tudok főzni, szeretni, gyereket szülni. Hát basszus nem értem :( De azt sem, hogy tud valaki ennyire a szüleire hallgatni? Maga mondta, hogy jobb lesz ez így, mert amikor a szüleinek elmondta, nem tetszésüket fejezték ki, pedig nem is ismernek.

2020. ápr. 6. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem ilyenek. A te partnered szülei ilyenek. Ha valaki nem tud függetlenedni a szüleitől, nem szabad vele kapcsolatot alakítani.
2020. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Pontyosan! Akit ennyire tudnak kontrollálni a szülők, azt el kell engedni.


Nekem második barátnőm volt ilyen. Áradozott, hogy nagyon sokat kaptam tőle érzelmi téren, kimozdítottam önbizalom terén is, stb. De sajna a szüleinek nem feleltem meg. :)

Agyonkontrollált, racionális, pénzközpontú szülök vs idealista/álmodozó, nagyon nem materialista személyiség. :) Nem is baj így utólag. :)

2020. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évvel vagyok idősebb, a párom szülei vidékiek. Sírtak a boldogságtól, amikor eljegyeztük egymást.

Ha annak a fiúnak ennyit értél, akkor nem szeretett téged igazán és pokol lett volna az életed mellette, főleg amikor gyereketek is lett volna. Egy ilyen anyucipicifiába szerelmes se tudnék lenni, annyira szánalmas.

2020. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden vidéki ilyen, sőt ez még mindig a ritkább eset.

Ne hidd hogy városon is mindenki tökéletes.

Téged is meg lehet dicsérni mert általánosítasz...

2020. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És hol képzelnétek a közös életeteket?
2020. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon buta vagy, hogy két ember viselkedéséből levonod azt, hogy minden vidéki ember törzsi szokás szerint él "odalenn", és mindenképp csak olyan lányt választhat egy fiú, akinek kapa van a kezében.

Én vidéki vagyok, a szüleim is vidékiek, és 19 éves korom óta együtt élek a budapesti párommal.Szóval nem, nem ilyenek a vidéki szülők, mint ahogy te azt elképzeled. Ők is ugyanolyan átlagemberek, mint te vagy. Ott is vannak olyan buta, előítéletes emberek, mint te. Nem kellettél annyira ennek a fiúnak, törődj bele.

2020. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt nem a srác szüleivel van (csak) baj. Normális, felnőtt embert nem fog befolyásolni, hogy mit pampognak neki a szülei, pláne ha tényleg akar valami komolyat a párjától. A srác egy nagy gyerek még fejben, nem tudott leszakadni a szülőkről. Szerintem minden ember szüleinek vannak olyan elképzelései a párkapcsolatokról, hogy égnek áll a haja tőle néha. Főleg ahol idősebbek a szülők. Csak egy normális, felnőtt embert nem fog ez befolyásolni a párválasztásnál.
2020. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég lenézően beszélsz “odalenn”-ről, ráadásul általánosítasz. Képzeld, vidéken ugyanolyan emberek élnek, mint Budapesten. Nincs semmiféle szokás, ami csak a vidéki embereket jellemzi. Én már pesti vagyok, de egy faluban nőttem fel, és őszintén mondhatom, hogy nincs különbség az emberek között. Okosak, hülyék, bátrak, félénkek, csúnyák, szépek, tanultak, tanulatlanok, bunkók, kedvesek....mindenféle van mindkét helyen.


Nincs semmiféle általános szokás a szülők részéről sem.


Lehet, hogy ez a srác részéről csak egy kifogás volt, és valójában ő nem akart tőled semmit. Sőt, az biztos, hogy olyan nagyon nem akarhatott, mert akkor nem lehetett volna lebeszélni sem őt, ha igaz ez a történet.

2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy még időben megszabadultál egy ilyen papucstól. Leendő anyósékról nem is beszélve.

Természetesen nem minden vidéki ilyen. Ők pont ilyenek voltak.

2020. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Budapesten él ide köti a munkája. De ahogy nekem eddig mesélt az életéről, mindig a szülei választottak vagy hozták össze "helybeli lánnyal", aki felköltözött Pestre.
2020. ápr. 6. 16:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!