Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (Rejtett) Nárcisztikus férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Rejtett) Nárcisztikus férfiaknál van olyan hogy nem akarnak fizikai kapcsolatot csupán elég ha interneten meghódítja a lányt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A rejtett nárcisztikus ebben a kontextusban a beszari egoista?
2020. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Élőben is csinálják. Engem 3-szor hülyített be egy kifejezetten nárcisztikus férfi, mindig akkor dob, amikor a legjobban behülyít. Nem tudom, mennyire tehet róla, az biztos, hogy menekül az intimitás elől. De simán az is lehet, hogy az egóját növeli, hogy megkaphatna ha akarna, ennél több nem is kell az áldozatából. Kifacsarja belőle az imádatot és ennyi elég. Ő pl.nem bírta elviselni, hogy más férfivel össze mertem jönni, 1,5 évvel azután, hogy ellökött magától. Utánam nyúlt, aztán megint elhajított, mint egy darab szemetet és a kapcsolatomat is tönkretette. Nyilvánvalóan elég számára a tudat, hogy legyőzte a másik pasit.
2020. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 Valószínűleg igen.


Igen elég neki. Egópolír, meg unaloműző, de semmi több. Aki nem akar személyesen találkozni, vagy csak nagyon ritkán (mondjuk havi 1, vagy még kevesebb), azt koptatni kell lefele a pcsába.

2020. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!