Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki járni akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki járni akart velem, de én akkor nemet mondtam, ez kb 3 éve volt, nemrég láttam a buszon és azóta tudom hogy nagy hibát követtem el, hogy mondjam el neki, hogy mégiscsak kell? (régen nem beszéltem már vele)

Figyelt kérdés
Azt azért mégse mondhatom neki, hogy bocsi de mégis kellesz.
2010. júl. 26. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy kellesz....
2010. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először írj neki levelet, hogy szeretnél vele találkozni. Aztán ha talizik veled, ott mondd el neki. Nem nehéz hidd el. Ne félj megszólalni =)
2010. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlacktigerXXX ***** válasza:
Megnőtt a csöcse mi? te kis pernahajder :D:D
2010. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlacktigerXXX ***** válasza:
Sztem sima ügy különben, ha akart tőled valamit. Bár lehet hogy most viszonozza a kosarat
2010. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!