Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha hiányzik, pedig nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik, pedig nem is volt kapcsolat?

Figyelt kérdés
Veletek volt már olyan, hogy valakivel fogcsikorgatva megszakítottatok minden kapcsolatot, mert nem birtatok a szitut és hónapok után megint elkezdett eléggé hiányozni? Annak ellenére, hogy tudod, teljesen értelmetlen lenne megkeresni, mert megint csak kínlódás jönne ki belőle, ha egyáltalán érdekelné. Volt hogy valaki elcsabult, és bejott?
2020. ápr. 9. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elcsábulva- ugyanolyan kínszenvedés volt. Szóval nem változott semmi.
2020. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én már voltam mindkét szerepben. Hol én szakítottam meg a kapcsolatot vele, hol a másik velem. Csak idő kérdése, és túl leszel rajta.
2020. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Most is hasonlóban vagyok... Kapcsolat nem volt, csak ismerkedés.
2020. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ami nem működött annyira, hogy kapcsolat váljon belőle, az nem is fog.
2020. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Volt ilyen, de nem csábultam el. Semmi értelme nem lett volna abban reménykedni, hogy majd egyszer normálisan keres és érdeklődik, nem pedig ez a menjinnengyereide szar megy, amivel múltkor is lerombolt mindent
2020. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt és lett belőle kapcsolat
2020. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!