Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csinos lány sokkal inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos lány sokkal inkább randizna egy ilyen testű pasival mint egy kicsit sportos de átlagosabb alkatúval?

Figyelt kérdés
Fontos leszögezni, hogy a másik pasi se igénytelen de nem ilyen izmos és szálkás tehát sportol de mégis közelebb van az alkata az átlagoshoz., messze nem ilyen kigyúrt. [link]

2020. ápr. 14. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem általában a lányoknak, és a csinos lányoknak sincs igényük ennyi izomra. Szerintem a többségünknek ez már túl sok. Sokkal kevesebb szexibb!

Ennek a srácnak pedig nincs semmi kisugárzása. Vagy is bocsánat, annyi van, hogy "tessék itt vannak a felpuffadt izmaim, tekintetemben meg az üresség árad"...részemről dislike.

2020. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Cuki kisfiú. Ezzel az izommennyiséggel az a baj, hogy nagyon vigyázni kell rá, hamar lefonnyad.


Stephen Amell pl. tökéletes volt az Arrow-ban, de a forgatási szünetekben ő sem volt olyan tökéletesen kocka.

2020. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez már túl sok izom lenne, a feje pedig számomra taszító.
2020. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jeff Seid-nak annyiban van egy hónap cucca mint a te fizetésed, ha egyáltalán dolgozol. Nem tudom miért akarjuk bármilyen átlagpistával összehasonlítani.
2020. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2-3: Arról senki nem tehet, ha kisfiús az arca. Én is magas vagyok, viszonylag helyes/jóképű, az utóbbi pár évben már elkezdett meglátszani az edzőterem, viszont 24 éves koromig elkérték a személyimet a kocsmában/dohányboltban és most 26 évesen is kb 20-22 évesnek szoktak tippelni. Én is szeretnék férfiasabb arcberendezésű lenni, de egyszerűen ilyen vagyok. Még normális arcszőrzetet sem tudok növeszteni, mert ha hetekig nem borotválkozom, akkor is csak úgy nézek ki, mint maximum Bozont/Shaggy a Scooby Doo-ból.
2020. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem a kevésbé szálkás, de izmos alkat izgat fel hihetetlenül. Lényegtelen, hogy hogy nézek ki és magamon mit tartok szépnek, szexuálisan az vonz igazán, ha valaki kicsit macis, átlagos. Jobban el tudom magam engedni és jobban is kívánom.
2020. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinosnak tart a környezetem. De ez az izomtömeg nekem már undorító. A karjától feláll a hátamon a szőr, és nem a jó értelemben. Visszataszítónak találom, hozzá se tudnék érni.
2020. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát akinek ez jön be, annak egészségére :) maximum valamit kompenzálni kell :D
2020. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez az alkat egyszerűen IDOMTALAN. A felépítésébe fektetett munkáért emberileg minden elismerésem kijár neki, de nőként számomra nagyon nem bejövős. Pontosabban nem ez a bejövős.
2020. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez a gyk. Itt milyen választ vársz? Itt az izmos nem menő. Ha a tényleges válaszra vagy kíváncsi, kérdezd meg valamelyik kondis ismerősödtől, aki komolyan edz, hogy milyen sikere van a csajoknál.
2020. ápr. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!