Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző a nőkre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre, hogy azért szexelnek valakivel, hogy az önbecsülésüket javítsák?

Figyelt kérdés
Kolléganőm csak azért hajtott rá egy srácra, mert most volt túl egy csalódáson, és érezni akarta, hogy újra kívánatos. Miután megvolt neki a srác, leszarta. Normális viselkedés az ilyen? Mennyire általános a nőknél? Ti tettek már ilyet?

2020. ápr. 19. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Szexre nem nehéz pasit találni, tehát az én önbecsülésem biztos nem nőne azáltal,hogy valakit sikerül szexre bírnom.


Biztos van ilyen is, de ahhoz nagyon földbe kell döngölni valakit a női mivoltjában,hogy ilyenre vetemedjen. Ami egyébként nem minősül dícsőségnek...

2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy bárki végzett erre kutatást de bőven előfordul.
2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, de a sértett hiúság mindkét nemnél okozhat ilyet.
2020. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jellemző.

Ilyen szempontból nekik jóval könnyebb dolguk is van mint a férfiaknak.

Nőkhöz például így állnak a férfiak: gyere bébi majd én megvígasztallak.

Férfiakhoz a nők : hagyjál már te életképtelen , depis idióta.

Kicsit túloztam de érthető, azt hiszem.

2020. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En ilyenrol nem tudok, es sosem mukodtem igy. En szerelmi banatban lefekudtem sraccal, viszont tarskeresorol alkalmi partnert keresve. Tehat mindketten tudtuk, hogy alkalmi szex. Ezt olyan emberrel tettem, aki baromira vonzott, es a szex mindkettonknek jolesett. Nekem elterelte a figyelmem a bajomrol, es megmutatta, hogy nemcsak egy darab ferfi a vilag kozepe.

De jut eszembe, igen. Erosen tulsulyos noismerosom minden letezo ferfinak felajanlja magat, es mielott egy utolso rongykent sajnalja magat, lehetseges, hogy az onbecsulesenek kellett az ot perc figyelem.

2020. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, nem tudom, más hogy van vele, de az önbizalmamat nekem online sem javítja, ha egy rondaság rám ír, hogy megbszna, hát még élőben. Ezért nem értem az egotuningot sem. Ha nekem nem tetszik valaki, akkor nem érdekel, hogy neki tetszem-e. Nem lesz tőle nagyobb az önbizalmam. Sőt, inkább csökken, hogy nem vagyok az ő szintjén.
2020. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor van önbecsülésem ha csak kapcsolatban szexelek. Senkinek nem leszek csak egy kaland.


Azok csinálják ezt akik önbizalomhiányosak.

2020. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok büszke rá, de csináltam már ilyet.
2020. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyolcas: érdekelne a lelki háttere, miért és utána jobban érezted magad, tehát ez gyógyszer volt számodra?
2020. ápr. 19. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamennyire, ha elég magas státuszú, vagy jó pasi farkal. Szóval akkor sem akárkivel.
2020. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!