Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire van lehetőség Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van lehetőség Magyarországon színesbőrű (konkrétan néger) lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az ilyenek nemcsak afrikai országokból, hanem az USA-ból, Jamaicából, Haitiről, Brazíliából lehetnek.

2020. ápr. 23. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Budapesten feltehetőleg van valamennyi esélyed.


De én azon az állásponton vagyok, hogy aki ilyen nőkkel akar ismerkedni, az utazzon el egy időre olyan helyre, ahol ezek a csajok vannak. Hiszen akkor bőven válogathat.


Én - többek között - ezért is megyek majd el Brazíliába.

2020. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyobb egyetemvárosokban szerintem simán. Ahol én lakok, ott nagyon sokan vannak.
2020. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobb egyetemek által rendezett bulikon (Covid után...) lehet velük találkozni, ők többnyire külföldi hallgatók. De nem mind költözik haza egyetem után, sokan ittmaradnak Mo-n vagy máshol Európában.
2020. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyetemek környékén van lehetőség. Rengeteg cserediák jön külföldről.
2020. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Rohadt jó, hogy az egyetemistákkal jöttök. De azzal már k..vára nem számoltok, hogy azok tanulni jönnek ide nem pasizni, és ahhoz, hogy valaki felszedjen egy ismerkedés iránti közömbös nőt, profi nőcsábásznak kell lennie. Nem elég, hogy nem akarnak pasizni, de a magyar pasik többsége csorgatja rájuk a nyálukat.


Ezek után egy néger nővel mennyi esély van dugni itthon az álag pasinak?


Úgy látom ezekkel nem számoltok, lepontozó majmok.

2020. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
*átlag
2020. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy sok városban vannak színes bőrű orvosok és annak a gyerekei is itt élnek. Én Ózdon születtem felnőtt koromba jöttem Sopronba de mind a két helyen voltak színes bőrű diákok fiúk és lányok is.
2020. ápr. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi egyetemek, egyetemi könyvtárak környékén.
2020. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mexikói vagy dél-amerikai csajt szeretnék, nyelvtanulás és közös háztartás alapítása céljából. Hol?
2021. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a neger not akarok hozzaallassal biztos, hogy sehogy.
2021. jan. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!