Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan pasi aki akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki akar egy nőt, de erőfeszítéseket nem nagyon tesz, inkább azt várja, hogy a nő "szedje fel"?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel aki látszólag jól érzi magát velem, meg bejövök neki, ezt érzem, de van hogy napokig nem keres.
2020. ápr. 26. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jól elütöm valakivel az időt és akarok valakit, ég és föld...
2020. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem létezik. Aki VALÓBAN akar valamit, az tesz is érte. A "jó volna már valaki mellém" az nem akarat, csak sóvárgás.
2020. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy napokig nem keres, abszolút elmondja, hogy valójában nem vonzódik hozzád úgy, ahogy azt te gondolod.


Úgy van vele, hogyha összejön veled akkor összejön, egy kis szex mindig jól jön. Ha pedig nem jön össze veled, akkor nem kár a dologért, nem történt semmi.


Nem tudom ez jó-e neked, de arra tippelek inkább nem. Szóval hagyd ezt az embert.

2020. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2-essel.

Ha egy férfi valóban akar téged, akkor tesz is érte. Ha nem tesz, akkor vagy nem akar eléggé vagy nem férfi (csak kisfiú).


33N

2020. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek, sejtettem, hogy így van!
2020. ápr. 26. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Na és te hányszor keresed?
2020. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
36%
Lehet ilyen. Főleg ha a háttrében problémái vannak - amik miatt nem akar kapcsolatot..
2020. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
36%

*mármint h a pasinak vannak problémái

(én pl drogfüggő vagyok - leszokni nem tudok - elfogadtam h nem lesz soha többé kapcsolatom)


Az a lényeg lehet valami a háttérben is..

2020. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudni ő milyen. Én mindig megvártam, hogy a nők szedjenek fel.
2020. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te az exemről írsz. Egy borzalmas tesze tosza alak. Én szedtem fel, én találtam ki mindent a kapcsolatban. Annyira lehetetlen egy alak. De mégis annyira szeretett, hogy 4 éve hagytam el és a mai napig nincs senkije és a múltkor is azt mondta, hogy bárcsak vissza tudná csinálni. Szóval ilyen is van. de az ilyen pasi ilyen is marad. Ez kissé frusztráló.
2020. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!