Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptattok le valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptattok le valakit az első randin, ha élőben nem olyan, mint amilyenre számítotok, akár külsőleg akár személyiségileg?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ. Eleve nem támasztok irreális elvárásokat és felfogom, hogy mindenki más élőben egy kicsit. Ha egy normális tűrésen belül van az illető, akkor nem koptatom le, mivel logikus, hogy hozott valamit, ami bejöhet.

Ha teljesen más, akkor egyszerűen közlöm, hogy bocs, más, hello.

2020. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztunk, kb 10 évvel volt idősebb mint a kèpen, 30 kilóval több és bünronda.

Gondolatban elküldtem volna a jó kva anyjàba hogy rabolta az időmet.

Megkívtam egy kàvera és közöltem hogy nem talàlkozunk többé.

Szerencsére nem kérdezte miért mert akkor tènyleg kiosztottam volna rendesen

2020. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudott, számonkértem. Ha csak szimplán nem olyan, mint tűnt, akkor megmondtam, hogy nem érzem úgy, hogy egymást keressük
2020. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem koptattam le. Egy kave belefer. Az elso randin mindig max ez a progi ;). Maximum nem huzom annyira el.
2020. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
“Sűrgős eset mennem kell.”
2020. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én tuti hogy nem ilyen alap lerázós dologgal próbálnám meg lerázni pl:anyám hívott hogy rosszul van meg ilyenek mert ezt mindenki tudja higy kamu.En úgy ráznám le hogy ha megkérdezi hogy mikor találkozunk újra akkor mondom hogy én már nem szeretnék többet találkozni mert nem jön be.
2020. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen látszik, hogy hazudott (nem magáról rakott ki képet, 20 kilót fogyott-hízott a képhez képest stb.), akkkor az elején tisztáznám, hogy ez tiszteletlenség és hazugság, és lépnék. Ha személyiségre nem klappolunk vagy nincs meg az a szikra, akkor randi végén mondanám meg, hogy ez az én részemről sajnos nem fog működni (és akkor nőként fizetném a saját részem, ha fizetős volt a randi).
2020. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

En már eleve oda se megyek,ha átbaxott és mashogy néz ki

Moslek az ilyen aki fenyezi magat össze vissza aztán okádek módon néz ki

2020. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen téren rendes vagyok. Előre megbeszélem, hogy 30 vagy 60 percem van csak, utána mennem kell.

Ha kiderül, hogy a képek és valóság köszönő viszonyban sincsenek, akkor is úgy vagyok vele, hogy egy beszélgetés még belefér. A randi végén pedig illedelmesen elköszönök, természetesen nem pedzegetem, hogy jó lesz újra látni. Utána többet nem keresem.

Általában a lányok is levágják a szituból, hogy nem voltam túl lelkes, emiatt ők sem jelentkeztek később.


32F

2020. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte vagyok. Ez rettenetes dolog manapság
2020. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!