Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki az ismerkedésnek egy sráccal, akiről semmit sem tudok és pár hónapja találkoztam vele?

Figyelt kérdés

A nevén kívül semmit se tudok róla sajnos, meg hogy hol dolgozik. Az egyetlen megoldás, hogy ráírok, de nem akarok beegni es csak annyit tudnék, hogy te vagy xy, akivel itt meg ott találkoztam? Ez nem gáz? Azt se tudom van-e baratnője, egyszer a szüleivel láttam vásarolni, de ez semmit sem jelent. Amikor találkoztunk, nagyon kedves volt és segítőkész, de tényleg semmit nem tudok róla...

Párkapcsolatban is tapasztalatlan vagyok, jelenleg 1. kapcsolatomban vagyok, de a párom hónapok óta lesz se... értitek, felém se bagózik amióta a vírus van, hozzam se ér...szeretem még, de elegem van már. Nem akarom megcsalni, de hogy par mondatot dumálok a sraccal nem ez a kategória. Ahogy más fiú barátaim is vannak.



2020. máj. 7. 21:30
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
73%
Te sehogy.
2020. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert? Lány miert nem kezdeményezhet?? Nem a középkorba vagyunk...
2020. máj. 7. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy.
2020. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eloszor is, ha parkapcsolati okbol akarsz ismerkedni barkivel is, akkor illik elotte lezarni a jelenlegi kapcsolatodat. Ez igy tisztesseges a másikkal szemben, magadat is minosited vele. Akkor is, ha a masik sraccal csak beszelgettek, de a lényeg, hogy a te fejedben már az van benne, hogy tetszik és osszejonnél vele.


Szóval, ha szingli leszel: simán irj rá, akár azzal is, hogy a multkor találkoztatok....az egyik legjobb barátnom igy ismerkedett meg a férjével: a srác valami tobb-emberes helyen váltott pár szót egy csajjal, de nem tudta a nevét, rá akart keresni FB-n, csak annyit tudott hogy szoke meg a keresztnevet, a FB kidobta neki a barátnomet /aki amugy nem az a csaj volt/, a srác irt neki, aztan beszélgetni kezdtek a neten es rájottek hogy nagyon egy hullámhosszon vannak. Szóval, csak bátran!

2020. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem ez a gond, aranybögyörő.


Már gyártod itt az elméleteket, ahelyett, hogy léptél volna rég.


Aztán, kapcsolatban vagy. Biztonsági játékos, akinek valószínű a morál, meg az erkölcs nem sokat mond.


Utolsónak pedig: láthatóan a komfortzónádból nemigen mozdulsz ki...


Még valami kérdés? :D

Persze, hogy nem a középkorban vagyunk, de ha figyelemhiányos vagy, nem kell rögtön egy idegenre rámenni...

2020. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha egy par mondatot dumalok a sraccal, akkor mi van? Ez nem megcsalás. A fiú barátaimat se hajítottam ki, mert jaj baratom lett. Jól is nezett volna ki, van egy srác akivel 5 eve nagyon jóba vagyok, ha aztán most nem szólhatnék hozzá. Persze ha egy pasi írta volna ki...
2020. máj. 7. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. alapból szakítanod kéne mert az csak egy szamár és amolyan jobb mint a semmi, de csak kínlódás

2. ugyanúgy rosszul is elsülhet mint fordított esetben ha Nemleges a válasz


ÉS mi baj lehet ha nemet mond? Esetleg napi heti szinten rendszerességgel összefuttok? egy helyen laktok, egy helyen dolgoztok?

Hagyod , hogy ez a lehetőség ezaz esély is füstbe menjen mert nem próbálod meg?


Bármit is írsz , akár egyszerűt akár ostobábbat teljesen mindegy a lényeg ugyanaz és ő is érteni fogja...pl...keresgéltél ismerősök között, bedobta a gép és kíváncsi voltál ki ő, nem tudtad ismered e vagy sem de kaváncsi voltál ezért megkérdezted..


Hasonló marha olcsó kérdés...de édes mindegy mit írsz!

2020. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ürüggyel kell ráírni. És ki kell hozni belőle, hogy neked valamiért találkoznod kell vele. Onnantól már dughattok. Ha nem látod rajta a motiváltságot, akkor fizess neki pár kör piát!
2020. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Írj rá szerintem, egy próbát megér, ki tudja, lehet hogy életed nagy lehetőségét szalasztod el, ha nem írsz te rá.

Szerintem írd meg egyenesen, hogy tetszik neked, és szeretnél ismerkedni vele, ne írj ilyen kertelős dumákat.

A régi kapcsolatodat meg zárd le, ha le se toj téged a párod, akkor nem érdemel meg.

2020. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem akarok beegni"


Szóval a pasid mellől kikacsintgatnál, de még ehhez is gyáva vagy.

2020. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!