Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fordult már elő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek olyan, hogy a randi partneretek több cm-t hazudott a magasságáról?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen és abban a percben vége is lett a randinak amikor ezt megláttam. Amúgy ez miért szexuálus kategória kérdés?
2020. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Láttam már ebbe a kategóriába is ilyen kérdéseket, de mostmár m1

Nálad hogy volt alacsonyabb volt a fiú?

2020. máj. 9. 13:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 197 cm vagyok, de sokszor 195-öt írok, mert félek ez már túl magas sok nőnek. (Aztán tényleg voltak már sajnos nők, akiknek nem voltam jó magasságú.)
2020. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságáról hazudott centiket :D
2020. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#3 szerintem az a 2centin már nem múlik

És szerintem legalább ugyanennyi lánynál jelente ez előnyt, hogy magas vagy, mint akiknél hátrány

Lehet "túl alacsonyakkal" kezdesz ki

2020. máj. 9. 13:48
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Uhh hát az sem a legjobb 😂😂
2020. máj. 9. 13:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Sot, egy nagyon alacsony fiuka ugyan nem az elejen, de ugy kozben puhatolozott az enyemrol, es akkor en mondtam, hogy nem zavar, ha valaki alacsonyabb nalam.

Azt ertem, ha nem irja ki, de hazudni nem produktiv dolog.

2020. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, volt de nem bantam meg, h ossze jottunk:) 4 eve elunk egyutt es nagyon szeretem.:)
2020. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Ráadásul nem csak alacsonyabb, hanem jóval öregebb is volt a pasi. Természetesen nem volt második randi.
2020. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Mivel normális férfi vagyok, így csak élőben ismerkedem. Itt meg elég nehéz kamuzni a magasságról.
2020. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!