Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi arrol a velemenyetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arrol a velemenyetek, hogy lanyt randia hivok, neten de csak egy oreg ladam van. (zsiguli). Kicsit szegyellem, ezért rakerdezek, ladaba beulnel e? erre a lany lemondja a randit

Figyelt kérdés
késobb beszelek vele, s eloadja hogy nem szamit neki ha a pasi szegeny mert ot a lelki ertekek erdeklik. erre szemrehanyast teszek neki hogy ez csak vetites mert engem bezzeg lerazott, mert csak egy oreg autom van. erre kiderul, hogy azert razott le, mert azt hitte, hogy valami pszichopata vagyok, s be akarom ultetni egy la'da'ba, majd rácsukni s lelakatolni s pl. a dunába dobni.
2020. máj. 11. 09:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Lada?


Hülye vagy? Csináltasd meg! Tudod milyen drága és menő manapság?

2020. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Amíg még csak nem is találkoztok, érdemes kerülni az érzékenyebb témákat, például keveset keresek, naponta megyek misére, apám alkoholista, stb. Majd később.
2020. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
de csak bizonyos körökben, ostoba emberek esetén nem. ismerősőm kb. 1 milliot költött egy trabantra, gyári állapotura hozta össze, kulön vadászot egyes alkatrészekre, hogy ne utángyártott legyen, megkapott valamilyen minősitést is, erre ha valahol buszkén megáll cikizik, hogy a luzernek csak erre a szarra telik. egy alkalommal meg elkérték valami céges bulira, azt hitte féltve örzött bemutatodarab lesz, erre azok meg részegen összekarcolták, mondván ennek a szarnak már mindegy, azota is pereli őket de nem volt semmi papir hisz ingyen adta oda igy szerződést se írt.
2020. máj. 11. 09:29
 4/29 A kérdező kommentje:
amugy semmi baja a ladámnak max nem frissen van fényezve, s vannak benne utángyártott alkatrészek is.
2020. máj. 11. 09:30
 5/29 A kérdező kommentje:
"Amíg még csak nem is találkoztok, érdemes kerülni az érzékenyebb témákat, például keveset keresek, naponta megyek misére, apám alkoholista, stb. Majd később." nem az öszinteségre kellene építeni? és h minden deruljön ki a legelején?
2020. máj. 11. 09:31
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Örülni kell, hogy a hülye pitsák már az elején kiszóródnak. Aki majd önmagadért fog szeretni, az gyalog is boldog lesz veled. Amúgy meg a Lada király.
2020. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

😃😃 látod... nem is ismeri az autómárkákat. Félreértés. De vicces sztori. Csak azt kell elérned, hogy együtt nevessetek rajta.


Amúgy itt vannak az ékezetek: áéíóöőúüű

Használd őket, ne legyél trehány!!! És akkor elkerülhetnéd az ilyen buta félreértéseket.

(Androidra az anysoft-ot ajánlom, magyar kiegészítővel (külön appként van))

2020. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De első randin miért nem találkoztok valahol? Akkor nem kell azon izgulni hogy na vajon beül e a ladába. Valószínűleg nekem se tetszene, hogy valaki szemrehányást tesz, hogy persze mert azt mondtad hogy nem számít ha szegény a pasi, bocs, persze hogy a belső érték számít, de ha nekem egy fiú első randi előtt erről beszélne, hogy ő mennyire szegény és neki csak öreg autója van stb. én se akarnék el menni, nem azért mert zavar, hanem mert láthatóan őt ennyire zavarja, meg hogy beleülnél-e a ladába, te teszed a hétközbapi szitut ennyire furává, téged zavar és emiatt másik is feszeng
2020. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Első randin ne furikázztas senkit! Beszéld még, hogy X helyen tali és menjetek el oda, ki-ki oldja meg.

Én sem ülnék be első randin bármilyen autóba is, amíg nem ismerem és bízok az illetőbe.

2020. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
azota tesco parkoloban randizok. ugyis a közelében lakom. valami méregdrága autohoz dőlve várom, utána elhivom egy fagyira. igy aznap meg lehet dugni. nem is vacakolok vele többet mert mikor kiderul hogy nem az enyém az auto ugyis dobna.
2020. máj. 11. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!