Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talalhatnek erett not...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek erett not parkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Rendes parkapcsolatra gondolok...amiben alkalom adtan foglalkozunk is egymassal. Seta, kozos programok a tobbi ugy is jon magatol...
2020. máj. 15. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól nézel ki vagy tudsz valami pluszt nyújtani, akkor bárhol. Ha nem, akkor sehol.

Ilyenkor mit vártok? Hogy írunk egy címet, ahol van egy "ilyen-olyan nő" tároló telep és ellehet menni, bedobni egyet a furgonba, aztán kész?

2020. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha te nem vagy érett férfi (és a kérdésedből erre gyanakszom) akkor te sehol. Dugásra, esetleg.
2020. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Nincs ilyen. Talán volt ugy 30 évvel ezelött.de már elfogyott.


1 es ezis milyen már? Akkor aki nemjólnézki az nemnormalis nőknek való? Te milyen vagy jól nézelki vagy csak azthiszed? Látod kérdező nincs normális nő az első válaszadó se az.

2020. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
#3: Igazad van, nem vagyok normális nő. Normális férfi vagyok. :D
2020. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Holgyeim, mi ez a szkepticizmus? Egy regivagasu nore vagyom, mindossze ennyi a nagy rejtely. Jol nezek ki ami azt illeti es a koromnal sajna vagy nem sajna erettebb vagyok.
2020. máj. 15. 16:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Megmutatnád, mennyire nézel ki jól?
2020. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6! Kinek? Egy ferfinak aki nonek kepzeli magat? Nem.
2020. máj. 15. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Az összes egy oltari buta kamus felszines nulla értékrendel rendelkező buta liba
2020. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

#7: Nem magam képzeltem nőnek, hanem más képzelt annak.

Akkor ne mutass senkinek, csak élj abban a tévhitben, hogy annyira jól nézel ki. Jogod van hozzá. :D

Azon meg el se gondolkodj, ha valóban annyira jól nézel ki és érett is vagy, akkor vajon miért nem találsz olyan nőt, amiről beszélsz...

2020. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az nem én voltam hanem ő a 6 os az egy mádik és nem a 3 as èn vagyok a 3 as és én nem vagyok kiváncsi rád 7es!
2020. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!