Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után tettétek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tettétek ki a Facebookra, hogy párkapcsolatban vagytok, ha a párotok ragaszkodott ehhez?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Inkább én ragaszkodtam hozzá, mert ha kinn van, legalább nem zaklatnak az idióták priviben. :D De így is eltelt pár hónap, azért nem akartam kitenni, hogy utána levegyem és komikussá váljon az egész. Nagyjából azzal egyidőben, hogy a szüleimnek is bemutattam.
2020. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én is csak azért raktam ki, hogy ne zaklassanak (nem jött be...)

Szerintem 2 vagy 3 év után jutottam el odáig, hogy bármennyire is nevetségesnek tartom ezt a kapcsolat megosztogatást egy próbát csak megér. A párom abszolút nem ragaszkodott hozzá, nem lennék együtt olyannal akinek ez fontos.

2020. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyikünk sem ragaszkodott hozzá, de szinte azonnal kitettük. Annyira biztosak voltunk egymásban, hogy fel sem merült, hogy pár hónap után vissza kéne állítani. 😊
2020. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hónap után a barátom kérdezte meg, nem-e tesszük ki és ez annyira jól esett. :) Két kapcsolatom volt előtte, egyik sem tette az interneten hivatalossá, az csak hab a tortán, hogy meg is csalt mindkettő.
2020. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!