Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy milyen lesz később ha most 26 évesen ilyen?

Figyelt kérdés

Egyetemet végzett (építészmérnök), szabadidejében a barátaival van, sportol, sokat játszik videojátékokon, a szüleivel lakik mert saját lakásra gyűjt. Intelligens és kedves, az egyeteln ami hiányzik az az ambicio? én 21 vagyok, az őkorában már jól fog állni a karrierem, pontosan kitaláltam az opciomimat, nem nagyon pazarolok időt játékokra, mindig olvasok, tanulok lehet kicsit egészségtelenül nagy a teljesitmenykenyszerem, de tudom mit akarok és h kell oda jutni.

Ő azt mondja tehetős lesz és kérdeztem a céljairól de még nem tudja hogy... ez nem furcsa 26 évesen?



2020. máj. 17. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most dolgozik, vagy mi? Epiteszmernokkent azert gondolom csoro nem lesz, ha nincsenek is oriasi ambicioi, boven eleg, ha keresgel es nem fogadja el a legelso lehuzos allasajanlatot.

Mondjuk ez az “en gazdag leszek, de nemtom hogy, majd lesz ami lesz” az eleg benan hangzik. De agyonhajszolni sem kell magadat, tok termeszetes dolog, hogy a szabadidejeben pihen az ember.

2020. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem így mondta, hanem említette, hogy családot szereten már 30 évesen, kertesházat és hogy a felesége nyugodtan elmehessen szülni. Mivel én korán szeretnék gyereket nagyon egybevágna a terveimmel. Építészként nem lehet olyan jól keresni mint gondolod..:)
2020. máj. 17. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 26 éves építészmérnök, akkor még csak 1-2 éve fejezhette be az egyetemet, ennyi idő semmi a munkapiacon. Az már egy jó cél, hogy lakásra gyűjt. Kell idő a barátokra, hobbira, kikapcsolódásra is, nem lehet mindig csak a mókuskerékben szaladni.
2020. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy még az aláírása sincs meg.
2020. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Hiába találtad ki hogy veled mi lesz 5 év múlva, az egyáltalán nem biztos, hogy úgy is lesz.
2020. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég 🙄... Elég gáz, hogy így vélekedesz a barátodról, csak mondom. Remélem, eszmél, mielőtt gyereket dob össze neked.

Amúgy hogy akarsz karriert, ha szülni fogsz pár éven belül?

2020. máj. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Manapság ha valakinek, pláne férfi létére 26 évesen nincsenek pontos tervei nincs elkesve. A gyerekvállalás egyebek tolódnak ki. Igen lehet hogy 50-70 éve ennyi idősen valaki már családapa volt de manapság ez ritka. Plusz nem lehet folyton dolgozni és tanulni, kell az idő a kikapcsolódásra is. Nekem te tűnsz egy picit túl maximalistának. Nincs abban semmi rossz ha az ember néha szórakozik, kikapcsolódik, barátokkal van pláne fiatalon.

Ezek a legszebb évek és persze fontos a tanulás, de az is hogy kiélvezd hogy fiatal vagy.:)

Lesz időd szülni meg tanulni.

Attól hogy nincs megtervezve minden perce még nem komolytalan.

2020. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az itelkezonek mondanam, hogy par randin vagyunk tul, nem a baratom es ha nincs jövőképe nem islesz
2020. máj. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!