Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha olyan srác ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha olyan srác ír rátok aki nagyon tetszik, azonnal válaszoltok neki, és továbbviszitek a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Az elején gondolom pl aznap mikor rátok ír, tudom közbejöhet valami program amikor nem tudtok válaszolgatni, de szoktátok direkt várattatni vagy nem?

Illetve ha kezd elhalni a beszelgetés hagyjátok vagy viszitek tovább?

Mert ugye hamar le lehet rázni embereket annyival ha pl pár szóval reagálsz arra amiket ír


2020. máj. 17. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik akkor egyértelmű, hogy minnél hamarabb válaszolok és igyekszem továbbvinni a beszélgetést, nem váratom direkt. Ha nem tetszik, de barátok vagyunk, akkor ugyanúgy válaszolok, mintha barátnőm lenne, nem váratom.


Ha nem tetszik, akkor próbálok minnél távolságtartóbb lenni, hogy észrevegye, ritkábban és szűkszavúan válaszolni. Ha pedig ebből sem érti, akkor konkrétan megkérdezem a szándékát és én is elmondom neki az enyémet.

2020. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel szoktam valamennyit "váratni", vagy inkább úgy mondanám, nem válaszolok mindig, azonnal, mert én sem szeretem, ha mindig rögtön jön válasz. Sürgetőleg hathat.


Ha igazán akarok tőle valamit, és nagyon bejön, akkor természetesen igyekszem továbbvinni az elhalófélben lévő beszélgetést is.

2020. máj. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!