Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észrevettétek hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek hogy most “kanosabbak” a csajok?

Figyelt kérdés

2 hónapig itthon dekkoltam ahogy kellett. Most tegnap és ma elmentem a hipermarketbe, stb. Ezalatt minimum 8 nő nézett meg nem kicsit feltűnően. Meglepődtem. Eddig ez jó ha 1/alkalom volt vagy annyi se. Most meg nem győztem kapkodni a fejemet.

Az eddigi ingerszegénység miatt most nem figyelnek annyira a játszmázásra? Az egyik irodában a csaj rám is jött, elkezdte nekem nyomni hogy “jaj téged ismerlek, voltál már itt” (pedig soha) és utána végig flörtölt velem. Elkérte a telefonomat hogy beírja a cégük számát, aztán a kocsiban láttam meg, hogy az instámon megnyitotta saját magát (de nem jelölte, nem volt bunkó, majd én döntök). Eddig soha életemben nem fordult ilyen elő velem! Volt sok csajom, de 10/9 esetben én cserkésztem be őket. Ti is észrevettetek valami hasonlót?



2020. máj. 19. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből semmit nem tapasztaltam:( a kijárási korlátozás előtt is én voltam a láthatatlan ember, most is kb ezt veszem észre.
2020. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan dolgoztam, tehát az emberi kapcsolataimban csak részben volt jelen a karantén, nem voltam bezárva.

Ennek ellenére maga a tudat,az információk, a hozzátartozóim féltése bennem is gátat szabott. Úgy érzem,hogy az emberek többsége lélekben felszabadult, és ez a felszabadult érzés mindenre kihat,akár a szabadabb, közvetlenebb életvitelre is.

+ itt is lehetett olvasni,hogy aki szigorú karanténban volt szenvedett az ismerkedés/találkozás hiányától. Valószínű,hogy most dupla energiával veti magát ebbe.

2020. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, hogy emiatt lenne-e, mert külső megjelenésben óriásit ugrottam és nem is lehet összehasonlítani a korábbi önmagammal, tényleg irreálisan nagy a változás, én is ezt tapasztalom, hogy rengetegen megnéznek és átmérnek. Kb 1 hete szólított le egy 30+ os nő, én pedig 21 éves vagyok, tehát nálam majdnem 10évvel idősebb, kicsit meglepődtem, mert nem volt még ehhez hasonló, ez a külső reakciomból egyátalán nem látszott, talán szerencsés is, hogy volt rajtam maszk, így a mimikán sem. :D
2020. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért néztek meg, mert alig látnak embert, és nézték, nem köhögsz-e, nem vagy beteg :D
2020. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A rondák még feltűnőbbek kijárási korlátozás után. Az insta rész kamu. 🙃
2020. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
#3: és megkérdezte hány óra?
2020. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű biológia, az állatok bármilyen vész esetén nem szaporodnak, ennek reakciója, hogy a vész elmúlása után megnő rá az "igény"...Háborúban sem kancásak a nők, nade utána...
2020. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h maszkban jobban nézel ki 😷
2020. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Álmodban kanosabbak.
2020. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!