Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek inkább velük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek inkább velük megegyező személyiségtípusú emberbe szeretnek bele, vagy épp olyanba, akik majdnem az ellentéteik?

Figyelt kérdés

Pl. a csendes, komoly, higgadt emberek hajlamosabbak csendes, komoly, higgadt ember iránt vonzalmat érezni, vagy épp inkább olyan iránt, aki lazább, nyitottabb, bohókásabb? Mindenki más, de van valami általánosság ebben?

Nem arra gondolok, hogy az esetleges kapcsolatuk hogy működne, hanem csak a kezdeti vonzalomra.



2020. máj. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Kezdeti vonzalom bárki iránt fellobbanhat, ekkor általában még nem ismerjük a másikat. De szerintem gyakoribb, hogy olyan emberbe szeretünk bele, akinek hasonló a temperamentuma.
2020. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Nekem mindig a társaság lelke típusú, barátságos, népszerű, sokak által kedvelt, laza pasik jöttek be, valószínűleg pont azért, mert én nem vagyok egy nagyon csacsogós, extrovertált, laza típusú ember.
2020. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legalább kizökkenti a másik felet a tompább életéből
2020. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra azért fontos, hogy legalább nagyjából hasonlóak legyünk. Pl. én nem tudnék mit kezdeni egy olyan sráccal, aki teljesen otthonülős, zárkózott, alig beszél, alig csinál valamit, mert egyáltalán nem ilyen vagyok, és nagyon unatkoznék. Fordítva meg ő találna engem túl soknak.
2020. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de ez egy baromság. Vagyis a vonzalom oké, de hosszú tagú, normális, tartalmas kapcsolat csak nagyrészt hasonló emberek között lesz. Én elég nyitott, társasági, utazni kedvelő lány vagyok. Egyszer összejöttem egy nagyon introvertált sráccal. Hát iszonyat lemondások, kínlódások, kompromisszumok árán 2.5 évet bírtam.
2020. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tagú=távú
2020. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó, nekem mindkét típus bejönne, de inkább mégis jobban a dominánsabb nők.
2020. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!