Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randizás alatt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randizás alatt mennyire legyen őszinte egy férfi az anyagi helyzetét illetően? És mikor nyíljon meg ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Persze ezt nem úgy értem, hogy nagyképűen kijelented, hogy ''amúgy piszok gazdag vagyok'', hanem mondjuk elhintessz egy olyat, hogy '' szerencsés vagyok hogy egy jó darabig nem kell anyagi nehézségekkel küzdenem''. Vagy ilyesmi. Vélemények? Esetleg tapasztalatok ez ügyben?

2020. máj. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút kerülném az ilyen megnyilvánulásokat mindkét részről. Az ismerkedési szakaszban nem kell, hogy az anyagi helyzet túlságosan feltáruljon.
2020. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi ilyesmit nem hintenék el. De nem is lenne igaz. Bár én nem keresek rosszul, de annyira jó sem, adósságom pedig mégis van sajnos és nem 6 számjegyű.
2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell erről beszélni és utalásokat sem tenni a saját érdekedben. Ha minden jól megy, akkor úgyis nálad fogtok kikötni egyszer, ott meg valószínűleg már látszik, hogy nem rokkant nyugdíjból tartod fenn magad.
2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérek tranzakciólistát és eleinte nem is szoktam beszélni az anyagiakról senkivel, de ha konkrétan hazudik és kiderül, akkor én ott azt a műsort befejeztem.
2020. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" nagyképűen kijelented, hogy ''amúgy piszok gazdag vagyok'',"


EZt inkább hanyagold, mert irtó gáz lesz, ha kiderül, hogy a nő még jobban :D

2020. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem nagyon értem, hogy *miért* kéne megnyílni. Én sem teszem senki elé, hogy nézd, ennyi van államkötvényben, ennyi ingatlanban, ennyi a kispárnában.
2020. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nőként nem érdekel

saját jövedelmem van kocsim lakásom innentől max annyi a kritérium h legyen annyija h eltartsa magát ...

2020. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom a jótanácsokat és inkább hanyagolom az efféle kijelentéseket, még ha csak enyhe utalás is.
2020. máj. 23. 11:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!