Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatok a Tinder alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a Tinder alkalmazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Használtátok már? Mi a véleményetek róla? Mennyire lehet párt találni? Tényleg inkább egyéjszakás kalandokra használják az emberek, vagy ezt csak úgy mondják?

2020. máj. 22. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Ott ismertem meg a feleségem / férjem / menyasszonyom / vőlegényem.
Volt már hosszú párkapcsolatom onnan.
Inkább csak rövidebb kapcsolatok jöttek össze.
Az egyéjszakás kalandokra volt jó.
Még nem jött össze egyik sem.
Mi az a Tinder?
80 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Nőként még úgy ahogy jó, legalábbis lehet válogatni, az más kérdés, hogy komoly kapcsolatra nem biztos.

Férfiként meg semmi értelme, ha csak nem a top 10% vagy. Élőben sokkal egyszerűbben és jobb csajokat lehet felszedni.

2020. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Lányként bejön, lehet találni komolyat és lazát is
2020. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Én már 6 éve használom kisebb megszakításokkal. Rengeteg tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Ha érdekelnek konkrétabban kérdések privátban szívesen válaszolok.

A véleményem nagyon szerteágazó ez által. Ért sok csalódás, amikor hetekig beszélsz valakivel és végül vagy nem találkoztunk,vagy más volt teljesen mint amilyennek elképzeltem (ez volt eddig a leggyakoribb eset), illúziókat láttam, úgy beleszerettem, hogy még nem is találkoztunk..Volt hosszabb kapcsolat is ami inkább átment szexuális irányba.

Komoly kapcsolatot keresek, kerestem na nekem az még nem volt.

N/25

N/25

2020. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Masfel hete regisztráltam eddig teljes csalódás. Több száz likebol lett 12 match, próbáltam kreatív lenni de a felük nem is valaszolt, páran olyan passzívak voltak hogy hagytam az egészet, 1 komolyabban tűnő lány van de vele is akadozik a beszélgetés. Pedig egész jó külsejű, edukalt ffi vagyok igényes profillal szóval ez röhej, élőben milliószor sikeresebb vagyok. Na mindegy, ezt is kipróbáltam.


25/F

2020. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan cél nélkül töltöttem le, unalomból. Volt kb 90 párom. Az egyik felével kölcsönösen nem írtunk a másiknak, a másik fele meg igazából ilyen olyan módon leírta, hogy kidu..ná belőlem a lelkem. Szerintem két hétig lehetett a telómon, aztán töröltem.

A párom korábban ismert meg onnan lányokat, de mind csak kaland volt. Javarészt csak azt keresnek ott az emberek, de tudok olyan példát is, hogy azóta is együtt van egy ott megismerkedett pár, a gyerekük pedig már másfél éves. :)

2020. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy minden társkeresőn, itt is a férfiaknak ugyanazt az 5-10%-át lájkolja minden nő. Férfiként ha nem nézel ki tökéletesen, nincs értelme. Nőként szintén nincs sok értelme, mert minden nő ugyanazokat a férfiakat húzza jobbra, akiket te, így nincs rá sok esély, hogy pont téged választ a kiszemelted.
2020. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Férfiként nagyon gáz. Tényleg csak ha fényképek alapján top 10% vagy. Egyrészt az algoritmus is ezeket nyomja előre nagyon durván, másrészt a nők is csak a jó külsejű pasikákat veszik egyáltalán emberszámba.

Lehet, hogy női oldalról is ez a helyzet, erre nincs rálátásom.

2020. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nőként volt onnan szexkapcsolatom is egy ideig, barátaim is lettek onnan és a párom már 1,5 éve velem van, akit szintén ott ismertem meg. Nekem bevált, volt miből válogatnom, sok emberrel beszéltem, könnyen szűrhető volt hogy ki kamuprofil és ki nem.
2020. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Itt ismertem meg a párom három éve vagyunk együtt. A húgom is itt ismerte meg a párját és egyik sem egyejszakasnak indult.
2020. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Pénzéhes oldal, ahogy a többi hasonló, ha előfizetsz, láthatod kinek tetszel, ha nem, véletlen megtudhatod. A sok hulladék közt a talán valamire való visszajelzések alapján, bár nem hozza az elvárt szolgáltatást.
2020. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!