Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, potenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, potenciális nőként tekinthet rám?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok (N), ő pedig 33 (F). Zavarhatja a 10 év korkülönbség? Látszólag tetszem neki, nem tudom, hogy akadály lehet-e neki. Általánosságban kérdezlek benneteket.

2020. máj. 23. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha taplóbb, akkor erősebben nyomulna, ha finomabb lélek, akkor óvatos, talán épp a korkülönbség miatt. Kacsints rá, ilyesmi, hogy merjen közeledni!
2020. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőle jo?
2020. máj. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár lehet is. Adj valami jelet neki, hogy tetszik, ha beszélgettek, tereld ilyen irányba a beszélgetést, deritsd ki mit gondol. Van két kollégám, az egyik 49,a másik 39, és évek óta dolgoztunk már együtt, amikor kiderult, hogy mindkettőnek tetszem, és ha úgy lenne, komolyan is el tudnák képzelni velem. 27 N
2020. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!