Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanátok szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok szívesebben lányok? Egy költő pasit vagy egy BMWs alfahím menőcsávó szövege érintene meg jobban?

Figyelt kérdés

A költő pasi nagy romantikus szemeket meresztve elétek állna és finoman meghajolva elmondaná, hogy

- Óh, hölgyem, a bőröd mind a selyem

Ha nem randizol velem

Az kész gyötrelem!


Az alfahím menőcsávó észrevenne titeket, megnyalná a szája szélét és odakiáltana

- Helló cica, ha megsimogatlak, dorombolsz nekem? Te kis szexi dög, nyau-nyau!



2020. máj. 23. 09:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
A barátom verseket ír és ad ki, és hadd nyugtassalak meg, a példádban nem költő, hanem egy szerencsétlen szerepel.
2020. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de nyálas mind a két szöveg. Komolyan, ettől még Coelho is ezerszerte jobb.
2020. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre ugyanaz lenne a reakcióm. Normálisan beszéljen velem, akkor esetleg végighallgatom és nem megyek el mellette szó nélkül.
2020. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
A volt férjem csodás verseket írt hozzám. És erős is volt és határozott és férfias. Én őt választottam anno, a válás ellenére sem bántam meg.
2020. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kocka proginfóst.
2020. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Másodikat 😮 19N
2020. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Egy menőcsávónak még azt is elnézik ha nem tud helyesen írni, mert "mekkora nyelvújító már". Szerinted?
2020. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként mondom hogy mindkettő egy nímand ratyi. :D
2020. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyik duma sem jön be. Az egyik nagyon nyálas, a másik lekezelő és röhejes.
2020. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bmw..bmw melyik is az az autó? Ja, megvan, az az a tákolmány, amely lassan ugyanolyan népautó lesz, mint az a másik, a fosudi (audi). Egyszer már tényleg valami ritka autót hoznátok fel példának, nem olyat, amiből látok vagy 15-öt egy nap, mert minden kicsit pénzes gyerek azt veszi, vagy annak nyügi a részleteit, mert szerinte puncimágnes.
2020. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!