Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Milyen számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen számotokra a nagyon vonzó női személyiség? Tudjàtok,amikor annyira vonzo a nő kisugárzàsa, hogy “megvadultok” :D

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet leírni. Csak érezzük.
2020. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, úgy se jövök be neki. Mindegyik nő olyan típusra bukik amilyen én nem vagyok. Meg szerintem a gyakori közönségének nagyrésze is, úgyhogy teljesen irreveveláns, hogy milyen számunkra a nagyon vonzo női személyiség.
2020. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
*irreleváns
2020. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Művelt, de ennek ellenére nem gazdag vagy sznob.


Csillogó szemek, és bizonyos tekintetek (nekem a sötétebb árnyalatú szemek tetszenek).


Morbid humor.


Kocka életvitel, de nem hardcore-szinten.


Enyhén különc vagy kitaszított társadalmilag, aki emiatt tudja azt amit én is érzek és együtt lehetünk száműzöttek, ketten a világ ellen.

2020. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem lehet így leírni mert leírva sok emberre passzolna, ezt a fajta embert meglátjuk és vagy olyan vagy nem.
2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzem hogy engem akar és ennek intelligens módon hangot is ad.
2020. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan h nemtudom leirni milyen az amikor megérintelek.
2020. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőies, játékos, lányos, vidám. Ha kell akkor tud komoly lenni és megértő, de általában kicsit szórakozott és mindig mosolyt csal az ember arcára. Amikor meglátod őt egyből csillog a szemed és elmosolyodsz.
2020. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Megvadulni" meg tudok egy sima jól kinéző nőtől is.De a kisugárzás azért más téma,és akárhogy is szeretném,nem tudom elmagyarázni:)

Ok,annyit azért el tudok,volt egy barátnőm,soha nem kritizált,kedves volt,de amikor valamiért dühös volt,akkor sem tudtam rá haragudni,akkor sem volt taszító.Szóval olyan nagybetűs NŐ volt.

2020. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számomra a domináns nők ilyenek.
2020. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!