Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak azok a férfiak, akik azért ismerkednek párkapcsolatban élő nőkkel, mert azt gondolják, hogy biztosan fogamzásgátlót szednek és így elhanyagolható az óvszer használata?

Figyelt kérdés
Tehát szándékosan foglalt nőkre nyomulnak, hogy gumi nélkül szexelhessenek.
2020. máj. 26. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Mi a gond ezzel?
2020. máj. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez lenne a motiváció oka. Másrészt pedig nem egy szereplős a történet. A lány is ragaszkodhat a gumihoz, főleg alkalmi kapcsolatnal.
2020. máj. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezek a férfiak buták!

Sokaknak nem esik le, hogy az óvszer nemcsak a nem kívánt terhességet előzi meg, hanem megannyi nemi betegségtől is óv!?

Honnan tudhatja a férfi, hogy a nő rajta kívűl nem fekszik még össze néhány pasival a párja mellett, ha vele is megteszi?

2020. máj. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez hülyeség, gondolom ezt te találtad ki.

Attól, mert szed fogamzásgátlót, még kell a gumi és elvárják a nők is, hiába van bogyó.

Tapasztalatból mondom, mert engem kifejezetten a foglalt nők izgatnak.

2020. máj. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos egyáltalán, hogy egy párkapcsolatban lévő nő feltétlen tablettával védekezik!
2020. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden válasszal egyetértek, de a kérdésedben leírtak valószínű,hogy részben fedik a választ is. Sokan bizonyára ezt gondolják.Annak ellenére,hogy ez nem törvényszerűen így van bármelyik részről.


Nekem volt szeretői kapcsolatom -nem vagyok büszke rá-, és egyikünk se gondolta azt,hogy mert fogamzásgátlót szedek ne lenne szükséges az óvszer.Később már amikor jobban megismertük egymást a megszakításos módszer is előfordult, de +ban mindig védekeztünk.

2020. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden nő használ fogamzásgátlót kapcsolatban sem... Sok a trombózishajlamos pl. :) Másrészt meg (ha eltekintek attól, hogy ez az egész bullshit), akkor sem dugnék gumi nélkül egy idegennel, a hivtől meg a herpesztől jobban félek, mint egy abortusztól, már bocs. Szingliként is használtam fogamzásgátlót, de a kapcsolatunk elején nem hagytam magam gumi nélkül... Az minden kapcsolatom próbája, hogy ha bármi van, bízhatok-e abbam, hogy a férfi hajlandó gumit húzni, vagy egy hisztis, finnyás g eci. Ha utóbbi, akkor kuka.
2020. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!