Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30+ évesen elsőn randin szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ évesen elsőn randin szex az gáz?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok. Nemrég léptem ki egy nagyon-nagyon hosszú kapcsolatból, ezzel a pasival volt csak szexuális kapcsolatok. 14 évig voltunk együtt. Pár hónapja lett vége.

Most van egy pasi, akivel régóta ismerjük egymást, de anno megszakadt a kapcsolatunk, mert az akkori barátom irtó féltékeny volt rá, pedig akkor tényleg csal haverok voltunk, bár tudom, hogy bejöttem neki, de beszélgetésen kívül soha nem volt semmi.

Most újra kapcsolatba léptünk, beszélgetünk. És már a találkozás a téma. Szerintem össze fog jönni a nyáron a találkozás. Mennyire gáz első alkalomkor lefeküdni? Nem biztos, hogy eddig eljutunk, csak mégis érdekel, mert valahogy érzem, hogy akar tőlem többet is. Én egyáltalán nem vágyom komoly kapcsolatra, elég volt ez a 14 év... De nem akarok a másik véglet sem lenni, hogy első alkalommal másnál kötök ki, bár bevallom, érdekel milyen lehet vele... Szóval ennyi idősen szerintetek gáz egy egyéjszakás dolog? Soha nem csináltam ilyet.

És hogy tekint egy nőre ilyenkor a pasi? Hogy egy könnyen kapható r*b*?


2020. máj. 26. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De komoly kapcsolat nem valószínű, hogy lesz belőle. Persze van kivétel. De az esetek 99%-ban ha már első randin lefekszel vele, nem fog onnantól komolyan venni. Szóval csak úgy vállald be, hogy nem bánod, ha nem lesz komoly a dolog.
2020. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagytok teljesen ismeretlenek nem gáz. Ha így vágsz bele,hogy lesz ami lesz, hát főleg nem az.Viszont ezt előre úgysem tudod eltervezni, majd ahogy ott alakul. Persze attól is függ,hogy hol találkoztok.Én valahogy nem hinném,hogy a pasi rögtön ezzel kezdi, de ki tudja...
2020. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Harmincas nő már nem játssza meg magát jobb esetben.

Ha szexelni akar, szexel.

2020. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megjátszás és kor kérdése. Én 40+-os vagyok, sosem játszottam meg magam, de első randin még nem szexeltem. Másodikon már igen :)
2020. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Pasiként mondom, ha komoly kapcsolatot akarunk, akkor első randin semmi szex!
2020. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy egy férfi mennyire vesz komolyan, teljesen független attól, hogy hányadik randin fekszel le vele. Nekem legalábbis eddigi 27 évem alatt ez még soha az ég egy adta világon semmit nem befolyásolt. Aki komolyan vett, az akkor is komolyan vett, ha első randin lefeküdtünk, aki meg nem, azt meg hiába várattam (volna) hónapokig, ugyanúgy nem vett volna komolyan. Ismer, valószínűleg nem fogja azt gondolni, hogy könnyen kapható ribi vagy, egyrészt mert látta, tapasztalta, hogy hűséges maradtál a kapcsolatodban még az egyértelmű közeledése ellenére is, másrészt meg nem is rögtön az első találkozásotokkor fekszel be alá. Szóval én amondó vagyok, hogy 30+ ha tetszik és szeretnéd és úgy érzed, vágysz rá, akkor ne érdekeljen, mások szerint mi gáz és mi nem, élvezd az életed, tégy úgy, ahogy jól esik.
2020. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, mindegy, mi mit mondunk. Annyit elárulok, ha nekem kell egy nő, akkor nem nézném jó szemmel, ha első randin felkínálná magát.
2020. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6/7

Teljesen egyetértek.

Ha megvan a kémia és a szikra, akkor teljesen mindegy, hogy az 1. randin fekszel le vele, vagy 3 hónap múlva. Nem ettől függ, hanem, hogy mi a szándék.

Hogy eltudnátok-e egymással komolyat is képzelni, vagy sem.

De mivel amúgy is régi ismerős, akkor igazából nem tekinthető 1. randinak, mert már ismered, esetleg találkoztatok is, még ha nem is randi volt.

2020. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!