Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt vajon lehet féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon lehet féltékenység nélkül bírni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal aki 6 évvel fiatalabb, de eddig nálam idősebb palijai voltak. Vmiért az idős pasikra bukik. A fiatalokkal mondta hogy nem is járna. Viszont a barátai kb. csak fiúk. Ami nekem fura hogy simán eltölt egy fél napot kettesben is a haverjaival. Mennek erre arra. És rengeteget bulizik. Most ismerkedünk de belegondolva nem tudom hogy esne ha én otthon vagyok ő meg másfele barangol. Vagy hogy este összebújnék vele, de ő inkább elmegy bulizni. Mert én dolgozok, ő meg egyetemista. Szerintetek működhetne? Ne foglalkozzak vele?


28F


2020. máj. 27. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeretsz szenvedni....
2020. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

A barátom dolgozik, én még egyetemista vagyok és hetente buliztam a barátnőimmel. Sosem problémázott ezen, ő is bulizós volt. Bizalom nélkül semmit nem ér a kapcsolat. Nem tilthatod meg neki a bulizást és ha ezzel nem tudsz megbékélni, akkor a féltékenykedés kikészít. Plusz megmérgezi a kapcsolatot.

Tapasztalatból mondom, hogy a bulizás egyeseknek nem a kavarást, pasizást jelenti. Nem tudom mennyire megbízható az a lány.

2020. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha most ezen problémázol, később csak rosszabb lesz. 22 éves, egyetemista... nem most akar megállapodni.
2020. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
52%
Nem,egyrészt ő még buli haverok fanta,maximum ugródeszka lennél.
2020. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Miután a fél egyetem átment rajta majd jó leszel te is.
2020. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha az ember összejön egy fiatal lánnyal/fiuval aki szeret bulizni az ezzel jár.

En is mentem neha neha bulizni barátnőimmel mikor kapcsolatom volt de abszolút nem pasiztam. Eleve van aki azert jár bulizni mert pasizni valaki , mas meg mert szimplán jol erzi magát

2020. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mért gondolod, hogy ha együtt lennétek, nélküled menne bulizni?

Azért megy haverral, mert nincsen szerelmi kapcsolata.

2020. máj. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok, a barátnőm 19 éves és nem iszik alkoholt egyáltalán saját döntése nyomán, illetve nem jár bulizni (ha a buli az éjszakai, zene üvöltetős, piálós, táncolós, stb szórakozóhely). Ennek ellenére elég társasági lény és nagy baráti köre van, csak nem kocsmákba és bulizni járnak a barátnőivel.


Szóval a fiatal lányok közt is léteznek ilyenek. A csaj akiről te beszélsz, nem ilyen. Ha ennyire nem vagytok egyformák, ennyire távol áll egymástól az életmódotok, akkor felesleges összejönni, akármennyire is jó csaj, vagy tetszel neki. Nem a korkülönbség a gond, hanem hogy láthatóan ennyire mások vagytok.

2020. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már a kérdést kiírtad, gondolom TE nem fogod bírni. Elmondhatjuk, hogy lehet hogy megbízható lány stb. DE ha te úgy érzed hogy neked ez sok akkor hagyd. Neki is rossz lenne hogy féltékenykedsz a barátaira+a bulikra. Egyetemista, 22 éves... Mégis milyen legyen? Keress egy magadhoz való 30 körüli nőt.
2020. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem a bulival van gond. Csak nekem nincsenek nagyon női barátaim. És nem tudom hova tenni az olyan szitut, hogy pl találkozik egy haverjával délután 4 fele aztán egésznap mennek ide oda. Megnéznek egy csomó látnivalót. Programoznak. Majd utána nála (csaj) iszogatnak hajnali 6ig. Én ilyet csak azzal csinálok akivel együtt vagyok.
2020. máj. 28. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!