Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van összefüggés jó megjelenés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés jó megjelenés és önbizalom, illetve rossz külső és önbizalomhiány között?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért mondják légy magabiztos, légy férfi? Úgyis mindegy nem?
2020. máj. 27. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
A jó és rossz külső tok szubjektív. Szerintem nincs feltétlenül összefüggés.
2020. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Igen, van. Az önbizalom belülről és kívülről is fakad. A belső önbizalom függ attól, hogy mennyire fogadod el magad, milyennek látod magad, hogy érzed magad a bőrödben, mennyire szereted a belső tulajdonságaidat, stb. A külső pedig nyílván a környezetedből érkező visszajelzésekből.


Úgy gondolom, hogy az egyik hat a másikra, akár pozitív, akár negatív irányban. Ha jól érzed magad a bőrödben, az látszódni fog a külsődön is és emiatt pozitívabb visszajelzéseket fogsz kapni. És persze fordítva is igaz.


33N

2020. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
A jó megjelenésből fakad az önbizalom. Ennyi, a többi széplelkek süket dumája. Nincs önbizalomhiányos ember, csak szimplán olyan, aki rosszul néz ki, emiatt lesz önbizalom hiánya. Akárhogy erőlködnek sokan, nem fordítva. Elhiszem, hogy jobb, emberibb világ volna, ha egy csettintéssel lehetne önbizalmat "növeszteni" de nem lehet, mert az a kinézetből fakad és nem fordítva.
2020. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem van ilyen. De ez nem ilyen fekete és fehér. Pl van aki azért öltözik nagyon divatosan mert próbál jobban kimézni, oesig önbizalomhiányos és fordítva is...
2020. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Gyönyörű nők képesek torzra műteni magukat vagy halálra koplalni magukat. Jóképű férfiak ugyanígy szétpumpálják meg kúrják az amúgy jó külsejüket.


Szerintem nem függ össze.

2020. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi összefüggés biztos van, de ismerek sok onbizalomhianyos jól kinéző embert, jó pár hatalmas egoval rendelkező kifejezetten előnytelen kulsejut is.
2020. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Az önbizalom az mar eleve egy szexi dolog

Nem egy férfi ismerősöm van aki átlag alatti nekem de stilusosan oltozkodik, látszik rajta hogy magabiztos, megnyero, jo szovege van tarsul hozza egy megnyero szemelyiseg es mindig van mellette valaki

2020. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

7-es! Pénze mennyi van? Mert ez egy fontos aspektus.


Az önbizalom meg sok minden de nem szexi, sőt szánalmasan hat ha valaki ronda és ő előadja, hogy egy Casanova az nem önbizalom, hanem szimpla hülyeség. Önbizalmad valamitől van, ezért kérdem, hogy mennyi pénze van.

2020. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8


Sajnos igazad kell adnom.


Én nem láttam még valódi önbizalmat (olyat ami épül is valamire) még ronda embertől. Legalábbis szocializálódás, társkeresés terén egyáltalán. Karrier, hobbi az más. De társkeresésben kizárt, hogy belülről fakadó önbizalma legyen egy ronda embernek. Hiszen a társkeresésben az önbizalom kizárólag a sikerekre épít. Ha az önbizalmat eljátszod úgy, hogy nincsenek sikereid csak magadat csapod be.

2020. máj. 28. 00:49
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt némi önbizalomhiányom amikor hiába próbálkoztam nőknél, de nem jött össze semmi. Aztán egyszercsak megtört a jég és összejött egy. Utána hatalmasat ugrott az önbizalmam, viszont a külsőmön semmi sem változott.

Van egy haverom, csúcs toppos pasi. Az a kategória aki simán meg tud dugni csajokat, mert nem is ő megy a nők után hanem ők keresik sokszor. Írogatnak neki, jelölgetik, odamennek hozzá buliban, akármi. Hogy nagyjából példával éljek gondoljatok bele, hogy viszonyulnak a csajok mondjuk Zac Efronhoz, 10-ből 8 aláfeküdne. Nagyjából hasonló pasiról beszélek. Néhány nőnek esetleg nem az ideálja, de ők sem mondják, hogy nem jó pasi. A lényeg, hogy szokott önbizalomhiányos lenni, hiába jön be rengeteg nőnek és hiába néz ki egyértelműen jól.

2020. máj. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!