Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran találkozol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkozol vagy alszol a pároddal, ha nem laktok együtt?

Figyelt kérdés

Mi kb. 4 hónapja vagyunk együtt, hetente kb 4-5 napot töltünk együtt, a hétvégéket péntektől vasárnap estig/hétfő reggelig szinte mindig.

Viszont az esetek 99%-ban a páromnál vagyunk. Az ő lakása kényelmesebb, egyedül él stb.

Én a testvéremmel élek, ha egyedül vagyok akkor áthívom, de nem nagyon szeret átjönni, talán 3-4x volt nálam eddig hosszabb ideig.

Viszont így szinte mindig ő invitál engem, mivel ő a házigazda. Én még nem hoztam fel neki, hogy ekkor-akkor átmehetek-e vagy akar-e találkozni?

Szerintetek ennek hogyan kéne működnie? Én sokszor szívesen lennék vele, de nem akarok matrica lenni, viszont azt sem szeretném, hogy azt higgye, hogy én nem akarok vele lenni.

Szóval másoknál ez hogyan működik??

Már felajánlotta, hogy költözzek hozzá, de korainak tartanám.

28N


2020. máj. 28. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Hétköznap is együtt alszunk, de mindketten sokat dolgozunk, így kb. 7-fél 8 körül találkozunk csak, ő pedig reggel fél 7-kor már megy is el...
2020. máj. 28. 13:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad szarul mert többet vagytok nála, eleve ott kettesben vagytok, o is ott akar lenni akkor meg mi a probléma
2020. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kétlaki vagyok. Két hetet nála vagyok, két hetet otthon a szüleimmel, ez megy úgy fél éve. Igaz, mi fiatalabbak vagyunk.

22, 25 évesek

2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Inkább csak az aggaszt, hogy mindig ő hív. De az ő otthona, nem akarok pofátlan lenni. :)
2020. máj. 28. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én 3 hónap után költöztem össze a párommal. Ennek 12 éve már. Minden jól működik azóta is.
2020. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 hónapja vagyunk együtt és kb cdak nála szoktunk lenni, mert nálunk is ő él egyedül saját lakásban. A hétvégéket általában együtt töltjük, plusz még kb kétszer talizunk a héten. Olyankor vagy ott alszok, vagy nem. Esetleges. Van, amikor én dobom fel, hogy atmennek, vagy h9gy randi után ott aludnék, de többször invitál ő. A járvány elején 3 hétig végig nála laktam, hogy ne kelljen kilepnunk otthonról. Aztán én eljottem vidékre a csaladomhoz, azóta két hetente jön 2-3 napra, amikir a szüleim házában vagyunk, de júniusban visszamegyek. Szerintem megint úgy lesz, hogy hétvégente végig együtt leszünk, meg random 2-3 tali a héten, aztán biztos megint lejovumnk a családhoz is, meg az augusztusi hosszuhetveget is nála töltjük, illetve lugyanazokra a napokra vettük ki a szabinkat, hogy együtt lehessünk.

Nekem augusztus végén jár le a szerződésem a mostani albérletben és már felmerult, hogy nem újítom meg, hanem összekoltozunk. Jól fog jönni az a megspórolt bérleti pénz, ha közös házat szeretnénk majd valahol a kertvárosi részén.

2020. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ertheto, de mar azt is felajanlotta koltozz oda

Ha nem akarna hogy ott legyel nem hivna, orul neki hogy ott vagy. Egyébként ezt nyugodtan elmondhatod neki biztos vagyok benne hogy o is ezt mondaná

2020. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem stresszelek ezen és azért beszélek róla vele! :)
2020. máj. 28. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hetente megyek át hozzá 2 napra. És ez megy már évek óta. Irigyellek. N
2020. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk együtt a párommal. Van, hogy naponta találkozunk, de van, hogy csak heti 1-2x, attól függ hogyan dolgozunk. Nála még nem aludtam soha, inkább ő alszik itt, de jó ha havi 1x.
2020. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!