Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti egy olyan fiútól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy olyan fiútól, aki nem jön be elfogadnátok egy apró ajándékot?

Figyelt kérdés
például ha beszélhetnétek és a végén adna egy csokit, akkor ti mondanátok olyat, hogy köszi ez pont a kedvencem? Vagy ha úgy ítélitek meg, hogy ezzel a sráccal egy randira se mennétek el akkor is elfogadnátok?
2020. máj. 28. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Tfh. nem először beszélgettek a sráccal, tehát nem vadidegen.
2020. máj. 28. 16:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez szituáció függő. Ha van oka odaadni és jóban vagyunk akkor persze. Ha csak úgy a semmiből akkor nem biztos ha csak úgy a semmiből úgy hogy nem is barát csak ismerős biztos nem.

Hogy egy baráttól ok nélkül elfogadom e az attól függ mennyire érzem úgy hogy ezzel bátorítanám bármire.

Pl van olyan fiú barátom akivel már jó 7-8 éve ismerjük egymást. Nem jelentene gondot mert már nagyon régen tisztáztuk hogy ez kizárólag barátság és azóta se próbálkozott. Ha olyan adja akiben ennyire nem vagyok biztos akkor nem biztos hogy elfogadom. Ha el is fogadom hogy ne bántam meg onnantól még egyértelműbben jelzem hogy semmi nem lesz közöttünk soha és még jobban ügyelek rá hogy véletlen se küldjek semmilyen jelnek betudható dolgot.

2020. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan régről ismeritek egymást a sráccal és elképzelhető, hogy a srác szeretne tőled valamit. Ebben az esetben?
2020. máj. 28. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám el, mert nem szeretném, hogy azt hinné, hogy van esélye. Jó barátoktól nyilván elfogadom, de olyannal, aki legfeljebb ismerős, attól nem szívesen.

20/L

2020. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ha tudom hogy akarhat valamit én meg nem akarok akkor ha elfogadom az csak azért van mert nem akarom megbántani de igyekszem a lehető leghamarabb tisztázni hogy kedves volt tőle de többet ne hozzon ebbe a helyzetbe mert nem akarok semmit. És mint írtam fokozottan figyelek hogy mit mondok vagy teszek a közelében nehogy mégis bátorítsam. Szakadt már meg azért jó ismerettségem mert jelezte hogy érdeklődik és bár tisztáztuk akkor is utána kellemetlen volt folyton figyelni miből mit olvashat ki. Márpedig onnantól akaratlanul is figyel az ember egy darabig mert az egész helyzet kellemetlen.

2020. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szituáció függő. Ha nagyon jóban vagyunk, barátok, akkor igen, elfogadnám. Ha viszont csak ő hajtana rám, és érezném hgoy többet akar, mint amit én, akkor nem fogadnám el. Nem szeretnék benne hamis reményeket kelteni.
2020. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha éppen összefutok vele véletlenül és éppen van nála két csoki, és az egyiket nekem adja, akkor elfogadom. Azért egy 150 forintos csokit nem kell túlbonyolítani.

Ha csak úgy elém állna, egy szépen becsomagolt és egyértelmű, hogy akar valamit, akkor nem biztos, és megkérdezném, hogy mire fel adja, de azért egy csoki nem az a dolog, ami bárkit is kötelezne bármire.

2020. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szinte idegenek is vettek már nekem apró csokit a munkahelyemen.

Miért ne fogadnám el? Most mondjam, hogy kösz nem?

2020. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem fogadnám, már csak azért se, nehogy azt higgye, hogy akarok tőle valamit...
2020. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!