Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedéskor valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor valaki csak magáról, de rólad sosem kérdez, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekled, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves lány vagyok, egy ideje használom a Tindert, de valamiért nagyon sok az olyan férfi, aki beszélgetéskor csak magáról beszél, de rólam sosem kérdez. Én kérdezek, ő válaszol, de vissza nem kérdez.

A másik típus, aki kérdez ugyan, de arra, amit írok válaszként már nem reagál semmit. Nekem az furcsa, és nem igazán értem, miért csinálják ezt. Az ilyen embereket inkább hagyom pár üzenet után, ha nincs változás, mert nem szeretem, ha egyoldalú a beszélgetés.

Ti is találkoztatok már ilyen emberekkel? Én reagálom túl?


2020. máj. 30. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Nem kérdeznek, v. nem kérdeznek vissza. Nem megy sokuknak a kommunikáció, csak a szex témában aktívak. Tisztelt a kivételnek.
2020. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként férfiak válaszát is várom. Nők között is akad ilyen? :)
2020. máj. 30. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Lehet,hogy eleinte zavarban vannak,jól teszed,hogy pár ilyen találkozó után döntesz. Sokan vannak akik önzők,de az is lehet,hogy érdeklődne de nem találja meg a középutat,hogy ne tűnjön túl kíváncsinsk,esetleg rákérdez olyanra amiről nem szívesen beszélnél. De jogos a Részedről,hogy legyen érdeklődő Irányodba is.
2020. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen alapkérdésekről van szó általában. Meg ha már én rákérdezek, akkor nyugodtan visszakérdezhet, sejtheti, hogy akkor nekem sem tabutéma.
2020. máj. 30. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes. Fordítva, nőkkel tapasztaltam ezt. Az ilyen nem ismerkedni akar, hanem csak közönséget keres magának. Vagy esetleg még annyi, hogy sokat csalódott ugyanígy ő is a nőkben és mostantól beletojik az energiabefektetést illetően.
2020. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a mesélj magadról.
2020. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha vonzonak tartod a kepek alapjan, en nem dobnam oket kukaba, hanem egy ropke randira, pl kave, de szo szerint, talalkoznek veluk, ahol kiderulhetne, eloben milyenek. Chatelesben lehet, hogy pont egy szemet alak nagyon jo, mas meg valamiert nehezkes.
2020. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos voltam olyan naiv, hogy 3 ilyen személlyel is elmentem randira. Rémes volt. Természetesen ott is csak magukról beszéltek, de ott még állandóan félbe is szakítottak, ha megkíséreltem megszólalni.
2020. máj. 30. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Olyan férfiakkal matcheltek akiknek marhára nem érdeke beszéletni veletek, mert úgyis tapadtok rájuk.
2020. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ebben tévedst, kedves kilences. :) Az ilyet én mindig hagyom pár üzenet után, mert tudom, hogy rengeteg az olyan férfi, akivel igenis lehet jót beszélgetni. Szerencsére jó párral találkoztam már. :)
2020. máj. 31. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!