Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, hany pasival randiztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hany pasival randiztatok az elmult egy evben? Ebbol hany esetben lett szex? Es hany esetben tobb havi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jellemzoen merre ismeritek meg a randipartner(eke)t?
2020. máj. 31. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Az elmúlt egy évben kb 30-40 randin voltam. Nagyrészt interneten ismerkedtem meg velük. Volt 2 rövidebb kapcsolatom (1-2 hónap) meg 1 hosszabb (jelenleg fél éve tart.) 12 sráccal feküdtem le ebben az egy évben, ebből 3 kapcsolaton belül. De mindig hűséges voltam ahhoz akivel együtt voltam (a mostani paromhoz is az vagyok.)
2020. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 jó lehet nőnek lenni.
2020. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 1 évben 7 találkozóm volt, ebből

-1 sikertelen randi

-5 szex/szexkapcsolat

-1 komolyabb kapcsolat

2020. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
#12 Kiegészíteném: jó lehet JÓ nőnek lenni. 30-40 randi/év, b+... ha 3 életet élnék le ugyanilyen nőként, amilyen sajnos vagyok, sem hoznék össze ennyit, nemhogy egy év alatt. Milyen fullos pitsa lehet ez is, eh...
2020. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy évben kb 10 férfivel randiztam eggyel volt pár hétig tartó szexkapcsolat, egy régebbi partnerral pedig egy alkalommal volt szex.
2020. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ertem,mi bajotok van ronda lanyok,nem hianyzik a szex??
2020. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem hiányzik


De mit csináljak ha nem akarnak megdugni? Erőszakoljak meg valakit? Öljem meg magam?

Egyiket sem szeretném, így kénytelen vagyok együtt élni a szex hiányával.


Valamelyik válaszoló azt állítja, elég egy nőnek széttenni a lábát... Széttenném én ha lenne kinek. :(

2020. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 jól leírta.

Hozzátenném: van az a kategória azért, aki ronda nőt is megdugna. De remélem, nem kell részletezni, milyen férfiakról van szó... Nem, nem az a gond velük, hogy nem 10/10-es alfák.

2020. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!