Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nap két randira is elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap két randira is elmenni mennyire nagy szemétség?

Figyelt kérdés
Ma két illetővel is randiztam, amit kicsit bánok, de mivel egyikkel sem vagyok kapcsolatban így talán nem is akkora gond. Fordított helyzetben, ha ők találkoztak volna ma mással is engem nem zavarna különösebben, úgy sincs komoly dolog köztünk. Az elsővel volt ölelés és csók, a másodikkal viszont csak beszélgettünk. Szerintetek mennyire gerinctelen dolog? Veletek volt már ilyen?
2020. jún. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a legkedvesebb dolog, hiszen így nyilván az egyik embernek esélye se lesz. Ugyanakkor szerintem szinte mindenki kerül hasonló helyzetbe, tehát ne nagyon aggódj emiatt.
2020. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
mindkét dolog gerinctelen (h egyszerre kettőt hülyítesz, és első randin már mászik a nyelved a szájába). Vicc, hogy micsoda ócska nőcskék vannak itt.
2020. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akivel volt csók azzal nem először találkoztam és egy szóval sem írtam, hogy nő lennék.
2020. jún. 3. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el nekik, hogy több emberrel is ismerkedsz, aztán majd ők eldöntik, hogy nekik ez így megfelel-e. Nekem személy szerint nem tetszene.
2020. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként engem picit frusztrálna, hogy két férfival találkoznék egy nap randi címszóval. Ez olyan, mintha mindkét végén égetném a gyertyát. Ettől függetlenül nem ítélem el, bár folytonosan biztos nem a legjobb megoldás. Mondjuk a nagy számok törvénye alapján meg igen hatékony lehet, pláne időarányosan :D :D :D
2020. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit ígértél nekik.
2020. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Miért lenne?
2020. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Az ismerkedés pont erről szól, nem? Aztán majd később úgyis meglátod,hogy kivel érzed magad jobban, és akkor már csak rá koncentrálsz.
2020. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!