Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác nem csókolt meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác nem csókolt meg az első randin, sőt, meg sem érintett, de lesz második. Ebből le lehet vonni valamilyen következtetést?

Figyelt kérdés

Szóval ha nem csókol meg nem tetszem neki, nem érdeklem, stb. De akkor nem is lenne második... Csak félénk? Vagy nem akar sietni? Szerintetek?

20N



2020. jún. 6. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves férfi vagyok és soha nem csókoltam meg lányt az első randin, akkor sem, ha nagyon szimpatikus volt. Másodikon már igen.
2020. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Arra a következtetésre lehet jutni, hogy normális a srác.
2020. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit idősebb vagyok az #1 válaszolónál, de első randin még én sem csókolozok. Hisz nem is ismerem. Teljesen normális, ha csak 2., 3. randin kezdetek kardozni a nyelveitekkel.
2020. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Mi se csókolóztunk az első randin, pedig akkor már másfél hónapja ismertük egymást.

Általános, hogy az első randin nincs még csók, nem kell ez alapján következtetést levonni. Eljön majd ennek is az ideje, ne aggódj.

20/L

2020. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sem kell aggódnod ha a második randin se csókol meg de lesz harmadik randi. Lehet demiszexuális.
2020. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarja elsietni a dolgokat, ez csak jó. Első randin nekem fura is, akkor még kellemetlenül érzem magam.
2020. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem kéne ezen aggódnod akkor kéne ha nem lenne 2. randi de hogy most azon gondolkodsz már hogy annyi azért necces mert később még jobban fogsz kombinálni dolgokon amiknek semmi köze ahhoz amin te paráztál. Nem minden az aminek látszik. A látszat néha csal.
2020. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

* De hogy most azon gondolkodsz már és úton útfélen mondod és kérdezed, hogy: "Annyi? Annyi!" ahelyett hogy kinyitnád a szemed. 🙂


Javítva!

2020. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar letámadni, teljesen normális hozzáállás.🙂
2020. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ennyire akarod akkor te is megcsókolhatod, szerintem ő biztos nem fogja elutasítani.
2020. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!