Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,Nők! Friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! Friss kapcsolatban/távkapcsolatban mennyit beszéltek interneten,telefonon a párotokkal? 19L

Figyelt kérdés

9 évvel idősebb a barátom, elég ritkán beszélünk találkozáson kívül. Megegyeztünk, hogy mondjuk ha ott alszok nála, vagy fordítva, akkor utána akár 1-2 nap is eltelhet kommunikáció nélkül,de tudjuk,nem lesz sértődés. Én tanulok, ő most fog felköltözni Pestre, új munkahely miatt. Csütörtökön találkoztam a barátnőimmel, már előtte mondtam neki, hogy majd pénteken tudunk este telefonálni. Tegnap du.4-ig nem írt, majd azt mondta, később jön fel fb-ra, és hív. Este fél 10-kor tért vissza, igazából addig én is elvoltam magam dolgaival megfürödtem,stb, de kicsit mérges voltam, hogy álmos leszek,fáradt+szerintem ő is,mire tudunk dumálni. Mondtam neki, hogy akkor legyen ma délelőtt, neki megfelel? Válasza az volt,hogy persze, majd ír előtte. Ma még nem volt elérhető, szerintem későn aludt el. Lehet én reagálom túl, de már beszéltük, hogy nekem fontos ,ha tudom, mi van vele, még ha nem is másnap. Nem akarom, hogy civakodjunk,mert én nem értem rá,amikor ő igen,de én sem akadok ki, ha pont dolga lenne, viszont jelenleg csak otthon van egész nap,egyedül,még most nem is dolgozik.

Kérdés: Mit éreztek ilyenkor? Aki érzelmesebb, nem veszi rossz néven, hogy a párja kevésbé netezős/akár telefonálós, így kb.olyan,mintha csak valami haverok lennétek?

Tudom a barátomról, hogy elég tárgyilagos ha ír nekem, nem nagyon mesél,inkább csak a lényeget mondja el, rólam sem kérdez ,csak ha felhív. Értem, hogy jobban szeret látni, érezni, stb, meg nyilván én is, de elég nagy átmenet van a kettő között, és pont azt nem akarom, hogy egyik pillanatban 100-on pörögjünk,aztán napokig semmi nem történik. Én is vágyom az egyedüllétre, de úgy gondolom, beleférne ennél több beszélgetés. Már volt,hogy írta, nincs kedve beszélgetni ,vagy nem tud mit mondani, ez okés,de ha semmit nem mond, nem tudom kitalálni, mi a helyzet. Egy éve elvált, azóta én vagyok a 2.nő az életében, és arra is gondoltam, nem akarja elsietni a dolgokat, így inkább lazán áll hozzám,és ez bizonyos mértékig rendben is van így.

Mit gondoltok erről?



2020. jún. 6. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi se chatelunk egesz nap, de ha megy valahova es eltunik tobb idore ir nekem, ugyanúgy en is neki. Napközben pár mondatot szoktunk beszelni, max neha felhiv, de esténként szoktunk hivasba beszélni. Mivel napközben dolgozik akkor eleve nem tud annyit írni. De azt nem tudom elképzelni hogy ne beszéljünk különösebb ok nélkül semmit 1-2napig. Az meg nem jó jel ha nincs kedve veled beszélgetni, mondjuk en eleve nem szeretem az olyanokat akik csak tárgyilagosan fogalmaznak, mert en sem ilyen vagyok.

19/L

2020. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban kezdtük, már együtt élünk. Akkor is és azóta is egész nap chatelünk + néha ha úgy van telefon.

Olyan sose volt egyik kapcsolatomban se, hogy nem beszéltünk 1-2 napig (előtte is volt egy két éves távkapcsolatom, heti 1x2 nap találkozóval). Elég rosszul esett volna ha a barátom elvan napokig mint hal a vízben anélkül hogy annyit kérdezne hogy hogy vagyok.

22N

2020. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi sem vagyunk mindig nonstop a gép/telefon előtt, de kvázi egész nap chatelünk. Van, hogy 2-3 óra telik el a válasszal, de megírjuk, hogy most tanulok, dolgozom, sportolok, találkozom a barátaimmal, főzök, kávézok anyuval stb., ugyanez ő is. Néha kevésnek érzem, de csak azért, mert hiányzik, nem a chat, hanem ő maga, de ezért heti 2-3x találkozunk is.


Ha telefonálni jobban tudtok, akkor szerintem simán oké, ha minden este felhívjárok egymást, ha csak 5 percre, akkor annyira, ha 2 órára, akkor annyira. Egy szeretlek, hiányzol, jó napod volt-ra szerintem mindig lehet időt fordítani.


23N

2020. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!