Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » [Reakció érdeklődés] Lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Reakció érdeklődés] Lányok? Egy randi folyamán mit kezdenétek azzal az információval, hogy a randi partneretek egy nemzetközi vizsgával is rendelkező etikus hacker? Mindezek mellet nemzetbiztonsági átvilágítása is van? :)

Figyelt kérdés

Ha érdekel maga a vizsga: [link]


Kérdés főleg csak kíváncsiságból írtam ki, a válaszok lényegében csak statisztikai szerepet töltenek be és nem befojásolják a véleményemet.

Ez nem azt jelenti, hogy trollkodni kell. :D



2020. jún. 12. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus az ilyen munkakör nekem, de azért nem kizáró ok.
2020. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátööö :D Ezzel az infóval úgy mégis mit kezdhetnék? Ok, király, menőn hangzik, ennyi. Talán felhoznám viccből, hogy akkor ő is azt csinálja-e, mint a filmekben, hogy őrült sebességgel ütlegeli a billentyűzetet, hogy aztán 2 perc alatt bejusson valami szupertitkos rendszerbe, de ezt leginkább csak azért tenném, hogy valamerre folytassuk a társalgást. Ez kb olyan infó, hogy nekem meg van 3 felsőfokú nyelvvizsgám, nem igazán lehet ezzel szerintem olyan sokat kezdeni.
2020. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az etikus hacker resz vilagos, de a nemzetbiztonsagi atvilagitas mit jelent? Egyebkent nem hiszem, hogy zavarna barmilyen mertekben, maga a szakma meno, nekem pedig nincsenek titkolnivalo dolgaim.
2020. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem érteném, miért mond ilyet. Számomra ez nem információ. Nem a személyiségének és életének része. Persze ha élvezetből mondja, az más.
2020. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak odahányja nekem ezt az infót és figyeli a reakciót, hanem elmagyarázza átlagos, informatikához és hasonló témákhoz legfeljebb érdeklődés szintjén értő ember számára is felfoghatóan, hogy konkrétan mivel foglalkozik, akkor szívesen meghallgatom.
2020. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene, csak sajnálnám, hogy nemigen mondhatna későbbiekben a részletekről semmit gondolom. Mert pedig nagyon érdekelne :D ...de akkor is biztos nagyon sokat tudnék tőle tanulni.
2020. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3-as válaszoló által feltett kérdésre: "nemzetbiztonsagi atvilagitas mit jelent?"


== Tömören

A szigorú ellenőrzés célja: veszélyes elemek kiszűrése


Az 1995. évi CXXV. törvény szerint a nemzetbiztonsági ellenőrzés célja, hogy kiszűrjék azokat a személyeket, akik nemzetbiztonsági szempontból veszélyesek, vagyis alkalmatlanok arra, hogy bizalmas munkakört töltsenek be. "A biztonsági feltételek vizsgálata azon kockázati tényezők, körülmények, információk felderítését jelenti, amelyek felhasználásával a fontos és bizalmas munkakört betöltő személyek tevékenysége jogellenes céllal befolyásolhatóvá, illetve támadhatóvá válhat, és ezáltal a nemzetbiztonságot sértő vagy veszélyeztető helyzet állhat elő" - áll a törvényben.


Forrás: [link]

2020. jún. 12. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy állnék hozzá, mint bármelyik másik munkakörhöz.
2020. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!