Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt vehetem randinak? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem randinak? És hogyan érjem el hogy legyrn csók?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ismerek egy fiút, ma már férfi. 12 éve barátok vagyunk, ő volt az, aki mindig mellettem állt a nehéz időkben. Akkor is érdekeltem ha épp lent voltam. Bíztam benne egész végig. Pár hónapja kezdtem el iránta többet érezni, lehet, hogy ebből ő is megérzett valamit, mikor bementem egyetemre, akkor minidg kérdezte a többieket hogy hol vagyok és esténként mindig átjött hozzánk kajálni vagy dumálni. Ma azt kérdezte, hogy estefelé tudnánk-e találkozni. Mondtam hogy igen, de én max 6 körül tudok odaérni, nem tudom, a többiek hogy állnak ezzel (eddigi talikon mindig ott voltak a haverjaink), és mondta hogy most csak ketten lennénk. Kicsit meglepődtem izgulok is. Hogyan jelezhetném majd neki hogy tetszik nekem és hogy legyen csók?



21/L



2020. jún. 13. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán megcsokolod
2020. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagyon törnöd kell magad, mert ahogy olvasom, nekem az jön le hogy a srác akar tőled valamit. Az esti "randin" elcsattanó csók esélye szinte 100% szóval ha Te is adod a jeleket, sima ügy lesz.
2020. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ezen szerintem szépen simán ki alakul mert gyakran meg történik, hogy a barátságból több lesz.
2020. jún. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!