Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán leszólítás vagy Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán leszólítás vagy Tinder?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretik jobban a nők? Ha leszólítják őket utcán és elhívják randira vagy inkább a Tinderes ismerkedés a célravezetőbb?

2020. jún. 15. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Szeretem, ha férfiak leszólítanak az utcán és elhívnak randira.
Inkább Tinderen szeretek ismerkedni.
Egyéb (Kérlek, írd le kommentben!)
39 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Az utcán leszólítás jobb, csak indirekt módon. A tinder szar. De ezt nyilván te is tudod.
2020. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Utcán leszólítás.
2020. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem merünk leszólítani titeket az utcán, mert túl nagy az esélye a visszautasításnak. :(
2020. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes máskor meg mindig azt olvasni hogy utcán ne menjen oda senki mert sietnek, ne zaklassák visszajelzés stb..
2020. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Az az igazság hogy a férfinak kell tudni, hogy hogy közeledjen, a nő meg majd eldönti hogy megfelel-e.
2020. jún. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#3: azt nyilván nem gondolhatod, hogy nem lesz visszautasítás. Lesz, sok. Nem a boltban vagy, hogy leskasztid a polcról az árut.

De biztos lesz majd ismerkedésre nyitott lány is.

2020. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Én a tindert preferálom. Már sokszor a képek stilusából megállapitható h mennyire ízléses az ember. Kiirjak h mit dolgoznak hol végeztek. Utcáról ahányszor leszólítottak kiderült, hogy a másik műveletlen, mondjuk nem ír helyesen. Már rég nem él az, hogy szex app.
2020. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Én rafinált ,egyedi ismerkedés híve vagyok. Ahol igazán megtetszik egy lány. Akár fb jelölés(sokaknak bejött) akár badoo,tinder akár utca,de munkahely szórakozóhely, akárhol ahol várakozni kell,sporteseményen szurkolóként...


A 3as válaszra, 3 lehetőség van 2 eredménnyel,nem szólítod meg, bukod,megszólítod bukod, megszólítod és nem bukod.

A 4es válaszra, stílusosan kell csinálni. Úgy beszélgetést kezdeményezni,hogy ne érezze a lány tömény nyomulásnak inkább lazab(csipkelődős )flörtnek.

2020. jún. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól függ ki, inkább az egyébre szavazok. Ha egy visszatetsző alak nyomulna rám az utcán, nagyon megijednék, a Tindert nem szeretem.
2020. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 az fb jelölés az rafinált és egyedi? Most azért erősen csodálkozom.
2020. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!