Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól mert első randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól mert első randin nem leszek szerelmes még nem érzem még ezeket attól később kialakulhat?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik a srác, meg úgy minden klappol. Ő nagyon hamar kimutatta az érzéseit már első találkozáskor, de nekem még így nem alakult ez ki (pláné így elsőre). Szerintetek ez normális, vagy már azt kéne érezni amit ő, ha működne a dolog?
2020. jún. 19. 07:53
 1/8 tgt ***** válasza:
95%
Az a kérdés, hogy vonzódsz-e hozzá. Szeretnél-e vele lenni. Várod-e a következő találkozást. Kíváncsi vagy-e rá. Ha igen, akkor hajrá.
2020. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Nektek lányoknak a szerelemhez az a legfontosabb, hogy külsőre tetsszen az illető, így vagy azonnal beleszeretsz, vagy soha nem fogsz.
2020. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én sem lettem az első randin szerelmes, aztán ő már 18 éve a férjem. :)
2020. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Akkor ezek szerint nincs meg a kémia, rózsaszín köd, stb. Ilyenkor a csajok mennek tovább a következőhöz általában.
2020. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Na ne szórakozzunk már! Ki a fene lesz első randin szerelmes?

Azért ehet több kell!

N27

2020. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy első randi még sok esetben a bizonytalanságról, ismerkedésről szól, mikor az ember legalább annyira magára figyel, mint a szemben ülőre. Nem azt mondom, hogy ettől még ne ébredhetne vonzalom mindjárt elsőre, de szerintem ha elsőre nem kapsz szikrát, az még nem jelent semmi rosszat.
2020. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az semmit nem jelent, hogy nem vagy szerelmes, de valami vonzalmat érezned kell, szeretsz vele lenni meg ilyesmi. Én hetekig csak mint embert kedveltem, de nagyon, de mégis már 19 éve együtt vagyunk.
2020. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezi! Ne aggódj, velem is mindig az volt,hogy akivel randira mentem azt szimpatikusnak találtam,de szerelmes akkor meg nem voltam. Mibe is lettem volna ? Nem is ismertem meg azokat az embereket. Ha szimpatikus,külsőre tetszik és jól érzed magad vele,talalkozgassatok,aztán vagy kialakul vagy nem,de néhány alkalom után azért tudni fogod,hogy bele fogsz e szeretni. Sok sikert ☺️

21N

2020. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!