Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így működhet hosszútávon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés
Pár napja randiztam valakivel. Külsőre annyira nem jött be, és mivel az a tapasztalatom, hogy csak miattam úgysem fog azon változtatni, ha esetleg összejövünk, akkor nem fogom erőltetni, úgy vagyok vele. Viszont intelligens, jól el lehetett vele beszélgetni, sok dologban egyezik a véleményünk. Nem mindenben, de olyat úgysem lehet találni, akivel igen, szóval a személyisége alapján pedig szimpatikus volt. Szerintetek érdemes így folytatni a dolgokat, vagy hosszú távon ebből lehet probléma?

2020. jún. 20. 06:17
A kérdező szavazást indított:
Talalkozzatok többször, és majd eldől
Inkább keress mást
Igen, működhet a dolog így is
Egyéb, leírom
44 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Találkozzatok többet és ha akkor is még így állsz, akkor inkább keress mást, ha úgyis hosszútávra keresel. Ha nem muszáj, ne csinálj magadnak plusz munkát.
2020. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem jön be külsőre, akkor minek akarsz vele lenni? Csak azért, hogy legyen végre valakid? Na, ez a megalkuvás, lekicsinyled önmagad. Így sose leszel 100%-ban teljesen boldog, ez garantált.

Aztán pár hónap múlva, ha találsz egy olyan embert, aki külsőre és belsőre is bejön, akkor szakítasz a mostanival, nem? Akkor még mi értelme összejönni azzal, aki nem tetszik?


Külső + belső alkot egy kerek egészet.

2020. jún. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az lemaradt, hogy addig ne jöjjetek konkrétan össze, ne hitegesd, ne ejtsd pofára a másikat.
2020. jún. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A leírásból úgy tűnik, van valami konkrét neked nem tetsző dolog a külsejében, amin tud változtatni, jól értelmeztem?

Ha tud változtatni, akkor találkozzatok még, és ott kiderül, hogy mennyire ragaszkodik hozzá (pl szakáll). Esetleg alkat? De ha amúgy sem jön be, akkor #2.

Igen, sokaknak van sztorija itt arról, hogy nem jött be eleinte, de ma már házasok és a leghelyesebb pasinak látja stb, de azért minimális vonzalom kell, anélkül nem lehet építkezni, legalábbis nekem. Szóval ha egyáltalán nem vonz, nem vágysz az érintésére, akkor felejtős. De ha jól értettem, és egy kis változás után vonzónak látod, akkor adj egy esélyt a dolognak. Lehet, ő nem is tud erről, nem biztos, hogy annyira ragaszkodik ehhez a külsejéhez, vagy akár ő maga is szeretne változtatni rajta. Pl ha egy kicsit pocakos vagy ilyen alkatbeli kérdés. Nekem pl udvarolt egy fiú még régebben, akivel barátok voltunk, és akkor elhatározta, hogy lefogy a nyáron. Sokat edzett, látszott is rajta. Én szóvá sem tettem neki, hogy kéne, maga saját indíttatásból tette, de persze értékeltem. Változni úgyis csak akkor fog, ha ő is akarja.

2020. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

nekem az összes komoly kapcsolatom (3db) olyannal volt aki külsőleg nem igazán jött be :D

aztán megszerettem a külsejét is a belseje mellé ami már akkor szimpi volt és kedveltem

2020. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne húzd az idejét, ő is talál mást és te is. Ami nem megy már az elején, nem kell erőltetni. K*rva sok ember van a bolygón.
2020. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Okosan adagolt punci megvonással rá tudod majd venni, hogy kezdjen el keményen edzeni.

Amennyiben te bombajó testű csaj vagy.

2020. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy mit vársz el egy kapcsolattól.

Volt olyan barátnőm, akinek nem volt tökéletes teste, de mivel szerettem, ezért hihetetlenül kívántam.

Viszont volt olyan, akinél elvben minden klappolt, de nem szerettem. Nagyon jól "elvoltunk", de nekem ez kevés volt. Másnak viszont nem kell a szenvedély egy kapcsolatba. Nekem szükségem van rá.

2020. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy miben nem egyezik a véleményetek. Ha pl. pol itikai dologban, abban úgysem fog változni, nekem meg alap, hogy egyezzünk. Akkor hanyagolnám. Nem tudom, milyen dolog lehet,hogy külsőre nem tetszik, és nem is fog rajta változtatni.
2020. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!