Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem fixáltuk le a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fixáltuk le a randi időpontját és nem keres, akkor felejtős, ugye?

Figyelt kérdés

24/N vagyok.

Van egy 28 éves férfi, akivel megbeszéltük hogy találkozunk, csak nekem az egyetemen egy nagyon nehéz vizsgám volt. Először én hívtam el a vizsga utánra, de közben írt, hogy előtte is találkozzunk ami végül nem jött össze. Aztán most vizsga után írtam(szerdán), hogy akkor találkozzunk szombaton, írta, hogy vasarnap délelőtt érkezik meg Horvátországból úgyhogy a hétfő már TALÁN jó neki, de van kedve benne van. Írtam, hogy írjon vasarnap, ha tudja, azóta nem keresett.

Ez egyértelmű, nem? Annyit nem írt, hogy nem jó, azóta nem is beszéltünk. Volt fent, és semmi. Szerintem, ha érdeklődne, akkor rákérdezne. Azért nem akarok én irni, mert nem akarok futni olyan pasi után akit ennyire nem érdeklek. Nektek mi a véleményetek? Nagyon bánt.


2020. jún. 21. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Felejtős.
2020. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet dolga van, de attól is egy szabad órája csak van amikor írni tudna. Én nem írnék helyedben, ha o erre nem képes
2020. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
B, vagy inkább C opció voltál. Persze nem biztos, de ha igy van is, ki fogja dumálni. Vagy nem
2020. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
Hidd el, ha találkozni akart volna veled és valósan érdekelne, akkor nem játszana, hanem írna, hogy ne haragudj, de nem érek rá ekkor, de másnap oké. Így, hogy nem ír semmit elég egyértelmű. Azt nekem senki ne beszélje be, hogy annyira elfoglalt, hogy legalább ennyit ne tudna írni, ha fontos lennél neki...
2020. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is felejtős, (egy párszáz km-es úton akármi történhetett, lehet most kómában fekszik egy horvát kórházban), de ne írj neki. Ha nem ír, akkor egyértelmű. Ha ír, de pár nap múlva, és a fent leírtnál kevésbé komoly dologra hivatkozik, akkor küldd el.

Mindenesetre nagyon ne éld bele magad, hogy ebből bármi is lesz. Az ilyen helyzetekben ha valaki érdekel, akkor NEM TUDOK olyan elfoglalt lenni, hogy ne legyen 20 másodpercem írni egy " bocs baj történt, később hívlak" üzenetet.


Saját és más barátaim tapasztalata is az, hogy ha már az elején ilyen nyögvenyelős a dolog, akkor abból nem sül ki jó később sem.

2020. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerdán: tali szombaton??? Nem hogy tali nélkül nem bír ennyit egy férfi, de még szex nélkül sem!
2020. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem irj rá. A mai világban már nem gáz. ;)
2020. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!