Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! A feminizmussal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! A feminizmussal a kezdeményezés mennyire összehozható?

Figyelt kérdés
Most ha szerintetek hülyeséget írok ne hordjatok le. Ugye a nők régen el voltak nyomva de gusztustalanul. Ma már más a helyzet. Ma normális ha a nő szavaz ha ő keres többet, vagy ha karriert épít inkább. Akkor miért mondja ma is a nők 90% hogy a férfi kezdeményezzen mert az az ő dolga? Akkor miért baj ha a férfi szerint meg a nő dolga a takarítás meg a gyereknevelés? Csak én látok valami ellentétet ebben? Ha ők akartak egyenlők lenni miért várják el a kezdeményezést a pasiktól azért mert ők a nők? Ez nem egyenlőség ellenes? Most ha én látom rosszul ne szóljatok le de érdekel, ki mit lát ebbe. Ma már mondják nők is, hogy kezdeményeznek de elenyésző számban. Miért nem szavazhatott régen a nő? Mert ő nő. Miért kezdeményezzen a férfi? Mert ő férfi. Az én gondolatommal van a baj?

2020. jún. 24. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodj meg, ha egy nő valóban akar valakit, akkor lépni fog.
2020. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám hogy az lép aki akar valamit. Amúgy nagyon sok férfi nem szereti a nyílt női kezdeményezést. Van aki meg arra vár.

Én magabiztos férfit szeretnék magam mellé. Szívesen kezdeményezem a beszélgetést akár egy baráti találkát is de a férfi is kell hogy aktív legyen ahhoz hogy ebből több legyen ennél.

2020. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%
Melyik feminizmus az eredeti definíció szerinti vagy a most elfajzott ágazata szerint?
2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
en pl azert szeretem, ha a ferfi kezdemenyez, mert nincs rendben az onbizalmam. van ilyen is. etto fuggetlenul nem gondolom, hogy ez a ferfiak dolga.
2020. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

először én is szeretem, ha más kezdeményez, mert elég bizonytalan vagyok és sose tudom, hogy tetszem e

az előbbi csak első benyomásra értendő, ha már ismerjük egymást egyetemen, vagy munkában, akkor elkezdek jobban ismerkedni, kérdezgetni, akár meg is hívom valamire a másikat, de a lényeg, hogy nekem is látnom kell az érdeklődést a másik felől irányomba és ez nem egy azonnali folyamat

nem várom el, hogy kezdeményezzenek, de nyilván jól esik és önbizalmat ad és általában megvárom, hogy kinek tetszem annyira, hogy lépni is mer

sajnos gimnáziumban kaptam némi megaláztatást és nem érzem, hogy valójában ki van az "én szintemen" és egyáltalán "kezdeményezhetek e"

2020. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
A csávónak legyen töke, ennyi.
2020. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondhatod azt, hogy a nő dolga a takarítás meg a gyereknevelés. Akinek ez nem tetszik, az nem jön össze veled. De manapság is találhatsz olyan nőt, akit ha eltartasz, akkor egyedül megcsinálja ezeket. Mint ahogy kezdeményezned sem kell, ha neked ez a felállás nem felel meg.
2020. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
A feminizmus beteg idea.
2020. jún. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A feminizmus valódi jelentése: a férfi és a nő egyenlők. Nem EGYFORMÁK, hanem EGYENLŐK. Ettől még egyetlen férfi sem fog tudni gyereket szülni, és a nők többségének testi ereje biológiai determináltságból adódóan meg sem közelíti a férfiakét.

Ugyanilyen genetikailag determinált dolog, hogy a férfi számára érdekesebb az a nő, akit meg kell hódítani, akibe energiát kell fektetni, mint az, aki rámászik. (Már úgy általában...)

A takarítás, mint olyan, nem a nő dolga, ugyanígy a gyereknevelés sem. Ugyanis a férfinak épp úgy van két keze, és mindkettővel elbírja mind a porszívót, mind a mosogatószivacsot, mint a nő, illetve a gyerek sem csak a nőé, hanem mindkettejüké.

Az egyetlen kimondottan női dolog a szülés, mert arra valóban csak ő képes. Ugyanakkor mitől lenne női munka a takarítás, ha asszonka pont ugyanannyi munkaórát (vagy épp többet) dolgozik, mint a férfi?


Az, hogy te nem szívesen kezdeményezel, más lapra tartozik, köze nincs a feminizmushoz. A lányok nem azért nem kezdeményeznek, mert az "a férfi dolga", hanem mert alapvetően az a jellemző, hogy a pasiknak ritkán jön be a kezdeményező nő. Ennyi.

2020. jún. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére 100 férfiból 99 érti a feminizmus lényegét, és nem szűnt meg férfi lenni, illetve értékeli, hogy nőként viselkedek. Ennek megfelelően kezdeményez.

A maradék 1%-ot meg megeheti a penész, a kutyának se fog kelleni, nem hogy még fel akarjam szedni.

2020. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!