Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak tényleg bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg bármilyen nővel képesek szexelni? Mármint ők nem olyan válogatósak ilyen téren, mint a nők?

Figyelt kérdés
Több sráccal beszéltem erről és azt mondták általában, hogy egy férfi bárkivel képes szexelni és nem válogatnak. Szóval ha egy férfival eljutsz odáig, hogy szex nem is biztos, hogy igazán vonzónak tart és el tud képzelni párjának?

2020. jún. 25. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Bármelyik és bárnilyen nővel képesek szexelni
Csak bizonyos nőkkel képesek szexelni
50 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyénfüggő. Én például képtelen lennék lefeküdni olyan nővel, akihez nem vonzódom. Egyszerűen nem állna fel.
2020. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Én azok közé tartozom akik nem érik be bárkivel, sőt leginkább csak az átlag felettiekkel. Viszont én is azt tapasztalom a környezetemben, hogy a többség bárkivel lefeküdne, és átlagos vagy az alatti nőket túlértékelnek. Leginkább azokra igaz, akik nem valami jóképűek, ezért kevés szex jut nekik.
2020. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De egyébként egy férfinak akkor nem áll fel minden nőre, nem? Tehát ők sem vonzódnak minden nőhöz csak mert nő? 😀
2020. jún. 25. 22:53
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem áll fel minden nőre.
2020. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Ez szerintem hülyeség. Nem egy férfit ismerek, akik például csak párkapcsolatban szexelnek...

Úgyhogy meglehetősen erős túlzás hogy a férfiak bármikor bárkivel szívesen lefekszik...

2020. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sok férfi barátom van ,és ha piasak vagy nagyon kanosak meg az elhízott,vagy eléggé csúnya nő is megvolt.En azt láttam ha szexről van szó ,elég ha a teste jó 🙄😬.Kevés pasi van aki tényleg annyira megvalogatja.Foleg ha csak arra kell.
2020. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én például csak olyannal tudok lefeküdni , akivel párkapcsolatban vagyok.
2020. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan csúnya/ápolatlan/öreg/beteg nő, akivel ne akarna lefeküdni valaki (annyira, hogy még fizetnek is érte). Most az más kérdés, hogy ki, nyilván nem az igényesebb férfiak fogják taposni egymást a legalja nőkért, de VALAKIT minden nő talál. Ezt bizonyítja, hogy pl a prostituáltak (az útszéli fajtára gondolok) között is rengeteg kövér, koszos, fogatlan, idős nő van. Nyilván ha nem lenne rájuk kereslet, akkor már rég nem ezt az ipart űznék.
2020. jún. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Szeretnéd?
2020. jún. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Mi férfiak realistábbak vagyunk, mint a nők.


A nők várják 85 éves korukig is a Rájengoszlingot, egy férfi meg, akinek van esze, és nem homár, az legkésőbb 17-20 évesen rájön, hogy nem jön az Dzseniferlopez, így jó lesz a Kati, a kisboltból.

2020. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!