Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam a tanáromat randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a tanáromat randizni, ő viszont nem reagál. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok, most végeztem egy nehéz szakon vidéken. :)

Az egyik tanársegéd(28) nagyon megtetszett. Folyton néztük egymást a folyosón, mosolyogtunk a másikra, tetőtől talpig végig mért, sőt, volt, hogy tanított egy évig, és egész órán engem nézett stb.

Aztán elhatároztam, hogy mit veszítek, úgysem itt csinálom a mestert, elhivom randira.

Írtam neki utolsó óra után rögtön egy emailt, hogy lezárhatnánk az évet egy ital melletti beszélgetéssel.

Ő ezt teljesen félre értette, és azt hitte, hogy az egész csoporttal találkoznánk, mert kiküldött egy köremailt, hogy akkor mikor hol lenne jó. Ez aztán befuccsolt(most mindegy, miért), és írtam neki egy másik emailt hogy én szeretnék vele azért találkozni. Azt írta vissza, hogy természetes és benne van. Kérdeztem, hogy mikor jó? Azt mondta, hogy előre nem tudja de szerinte a kedd(ezen a héten). Vissza írtam, hogy oké, jelezze, ha tudja, és úgy keszülök. Na azóta nem írt, nem volt találka. :)

Nagyon bánt. Én úgy érzem szerelmes vagyok, első év óta néztem a folyosón és tetszett. Nem értem, annyit irhatna, hogy nem jó. Vagy elfelejtette? Cikinek éreztem megint írni, hiszen írtam, hogy szóljon ha tud valamit és nem írt. Vagy érdemes lenne megegyszer megpróbálni? Mi a véleményetek? Azota nem alszom és csak erre gondolok.


2020. jún. 25. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Emlékszem az első kérdésedre, arra is válaszoltam. Szerintem ne erőltesd, ha egy férfit érdekelsz, arról tudni fogsz, ha nem, akkor marad az összezavarodottság, ezt férfiként mondom. Te megtetted a magadét, ha nem képes válaszolni egy ilyen megkeresésre, akkor vagy az van, hogy nem csak te vagy képben, vagy abszolúte nem érdekled. Nem tudom mennyire jó pasi általánosságban? Mert ha nagyon, akkor szinte biztos, hogy nem csak te kerested meg ezzel és válogat. 30F
2020. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
talán van barátnője? élettársa,felesége? Egészen biztos vagyok benne,úgyhogy inkább feletjsd el
2020. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Vagy a harmadik opció, hogy nagyon mulya.
2020. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
2-es, szerintem ha lenne valakije, azt már említette volna a kérdezőnek.
2020. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

"Ő ezt teljesen félre értette, és azt hitte, hogy az egész csoporttal találkoznánk, mert kiküldött egy köremailt, hogy akkor mikor hol lenne jó. "


Nem értette félre.

Ezzel ütötte el az általad félreértelmezett élethelyzetet.

Tanulj belőle.


Nagyon jól csinálta.

Sőt, még provokációnak is vélhette.

Vannak, akik egy-egy eltévedt tekintetből messzemenő következtetéseket vonnak le.

Mint te is.

2020. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani, mint amit előttem írtak.

Szerintem is szándékosan "értette félre".

Hidd el, ha egy férfinek tetszel ugrani fog a találkozó meghívásodra azonnal. Nem felejt el írni, ne viccelj. Neki ez kínos, nem akarja.

Felejtsd el és keress mást.

2020. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
5 ös fenét írnék én köremailt a srác helyében. Miért nem írta egyszerűen meg, hogy kösz, de nem élek a lehetőséggek?
2020. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4, miért is említette volna a diákjának akire néha ránéz akaratlanul vagy akrva,hogy van barátnője?? Szerintem a tanárok nem arról fognak órán beszélni,hogy hol kirnádult a barátnőjével tegnap. Még,ha tetszik is neki egy adott diáklány ez nem azt jelenti,hogy már ágyba is vinné,egyszerűen ő is ember,megnézi a nőt esetleg azt nézi,hogy te jó ég ez a csaj nagoyn rám van kattanva.
2020. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
8, de azóta privátban emaileztek, ott niért ne ífhatná meg, hogy bocs, részemről esélytelen a dolog??
2020. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát belegondolva a pasi helyzetébe, lehet hogy ő sem akart többet belegondolni abba, hogy megihatnánk valamit a félév végén. Nekem kínos lett volna visszakérdezni, hogy "mármint kettesben?" miközben lehet hogy a másik fél tényleg a csoportra gondolt.

Amikor meg megint írt neki a kérdező, akkor lehet csak nem merte megírni, hogy nem akar, bár szerintem ott már egyértelmű volt a cél és lehetett volna egyenes.

2020. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!