Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szimpatikus nektek közülük? Elhívnátok őket randira?

Figyelt kérdés
Linkek az első hozzászólásban

2020. jún. 26. 18:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%

Egyik se! Anti-nő mind a három, mondjuk mindegyik el van szállva magától, ez a fotókon is átjön.Az elsőre lapátolni lehet a pénzt, ő valami nagyvilági dámának gondolja magát, nagyívben elkerülöm még a fajtáját is. A második egy proli, aki többnek akar látszani, ráadásul bűn ronda, a smink sem dobott rajta sokat. Szóra sem érdemes. A harmadik meg egy túlzásokba esett kislány, több karaktert nem is pazarolnék rá.


A NŐ nem ezeknél kezdődik.

2020. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A harmadikat egyértelmű
2020. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
13%
Valahol tucatáru mind. Nekem a fekete a zsánerem, de ha ebből a háromból lehet csak választani, akkor a harmadik.
2020. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Az első kettővel semmiképp.

Az első nála csak idősebb pasikkal akar randizni, ami eleve az a buta szint, ami nekem nem jön be. Mellette az érdeklődési köre is unalmas.

A második szemöldöke szörnyű...


A harmadik lány szimpatikusabb. Nála nincs ez az "idősebblegyenmertolyanjujjdekomolyvagyok" szöveg és külsőre sem rossz.


Amúgy aki jól néz ki, azzal már randiznék, csak kapcsolatot nem akarnék... :D

2020. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
Huhh,ezek már megjártàk a hadak útját😂😂😂Nem kéne egyik sem,semmire.
2020. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nőként Ingrid és Rebeka szimpatikus,nincs bennük semmi K-ás nem tudom mit vártok hogy garbóba és kapucniba fotózkodjanak?

Erkölcshuszárok....

2020. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ingrid fenn van ugyanezzel a névvel Facebookon, rá simán rá tudsz írni Messengeren is. Mondjuk ez könnyebbség. Amelyik képén nincs a szemöldöke tussal hangsúlyozva, azon egész jól is néz ki.
2020. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok pl a 3-assal (akik az összeset lefikázták). Ezek csak fotók, mit akartok komplett személyiséget elemezni a fotó alapján? Atyaég, így tegyen ki vagy küldjön fotót nő bárkinek is.
2020. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Valószínű csak azt mondta neki a fotós, hogy húzdmákimagadte.

Szóval tényleg nem értem mily hibátlan fotókat kell abszolválni ahhoz hogy valaki megfeleljen a kényes formátoknak.

2020. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyedül a harmadiknak van valamennyi személyisége.
2020. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!